Meşhur Pepe namaz kılacak düşünceleriniz?

Dinin buralara kadar inmesi sizce nasıl bir duygu oluşturuyor ?

Güncellemeler:
O zaman din hocaları ve imamlar işe yaramıyor sonuç bu çıkıyor bende !

0|0
17|9

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 17

• RTE çıtayı yükseltti artık 0-3 yaşa hitap ediyo

3|3
    2|0
  • zaten çocuklara ilk öğretilen bilgilerden biri dini bilgiler. pepe namaz kılmasa da çocuklar değişmez, kesin, itaat edilecek bir doğru olarak dini bilgileri alıyorlar. eh bunun için ek olarak televizyon gibi kitleyi etkileyen bir aracı kullanmalarına şaşırmadım. ne desem bilmiyorum.

0|2
    0|0
  • Ben bunun taraftarıyım elbette çocuklarımızın iyi şeyleri bilmeye hakkı var ama bunu farklı bir niyetle yapıp rant elde edilmeye çalışılırsa o zaman fırtınalar kopar.

4|0
    1|0
    • O yaşta çocuklara kendi idoolijelerini öğretemezler

• O yaştaki çocuklar farklı dizileri de izleyemez o halde(cinselliği ön planda tutulan dizilerde kaldırılsın o halde arkadaşım)Birşey savunacaksan yarar sağlasın.Namaz öğrenmenin neyi kötü de ki bu yanı kötü de sana hak vereyim.

• ne güzel işte namaz kılmak kötü birşey mi. ? öğrensinler ne olmuş. istemeyen izletmez o kadar çizgi film gitsinler onu izletsinler. çocukları doğru yola sokmak suç mu .. ? sonra hepiniz gelir bu kız kaşar bu erkek beni aldattı diyip yada beni kullandı diyip sorunlara çözüm ararsınız. çünkü çocuk görmemiş hiç bişey sokaklarda boş vakit geçirmekten böyle olurlar. bence güzel bişey.

3|1
    5|1
    • Sahi siz böylemi anlıyorsunuz ?

• Helal hayal :)

• ee hayal işte onlar dini kötülemeye çalışan pis insanlar. sırf dini kirletmek için dindar gibi görünüp herşeyi yapan insanlar. onlara zaten diyecek lafım yok. bu da benim fikrim.

• e bir yerden başlamalı :)

3|1
    4|1
  • 1921 anayasasını geri istiyorum , olacağına da inanıyorum..

çok sevindim bu habere..size kalsa din kelimesini lügattan kaldıracaksınız...

din hocaları da imamlar da işe yarıyor merak etme , yolları güvenli yapmak iyidir.

mübalağalarda da üzerinize yok :/

1|0
    1|1
  • Rezillik ya iğrençlik

5|1
    6|1
  • sen ciddi misin bildigımız pepe?

1|1
    1|0
    • Evet bildiğiniz pepe çocukların sevdiği pepe çocuklara namaz kılmayı öğretecek

• eeee bir laf vardır ya ''birseyleri degıstırmek istiyorsan çocuklardan başlayacaksın'' diye

• kücük cocukta rol alma modeli var bilmem bilirmisin...pepenin namaz kılması ! cocugun dinini benimsemesi icin sadece bi adım yoksa dediğiniz gibi dinini benimseyemenler ilerde dini emirleri baskı olarak goruyolar ve bunun bilincine gec varıyolar yada varamıyolar...anlıcan korkmanıza gerek yok tvde neler varr bu onların yanında kıyas bile edilemez...

0|0
    0|1
  • hiç şaşırmadım..yazık bu yaştaki cocukları etkilemeye hakları yok.herkesin dini imanı kendinedir zaten dinde de sorumluluk ergenlik cagına girince baslar .

1|1
    3|0
  • yumurcak tv bunların zaten ne bekliyodun ki.pokoyo çıktı bi de pepenin kuzeni.

1|1
    0|0
  • Evet bu haberi görmüştüm bugün ve çok şaşırmıştım, tepki toplayacağı aşikar..

0|1
    1|0
  • nasıl ya o_O yok artık

1|1
    2|0
  • Pepe'ye bir de peçe taksınlarda, küçük yaştaki kızlara kapanmayı da öğretsin hainler ;)

0|1
    2|0
  • Pepe reyize de bu yakışırdı :(

1|0
    0|0
  • Din hocalarını ve imamları kötüleyeceğine,git iki rekat namaz kıl da ruhun arınsın.

3|1
    2|1
    • Sen neden gizlisin gizli gizli cevap vereceğine yürekli olup kendini deşifre edersin !

• Pepe'yi 0-3 yaş grubu izlemiyor ki,benim kardeşim 9 yaşında ve Pepe'yi izliyor.Hem ayrıca çocukların namaz kılmayı öğrenmesi,sizi neden rahatsız ediyor?

"Yedi yaşına gelen bir çocuk artık öğrenme, kavrama yaşına gelmiştir. Allah Rasûlü bu yaştaki bir çocuğa artık namaz kılmasının emredilmesini ister.."

2|0
    3|1

Erkekler Ne Diyor 8

• Çocuklar Dünyanın en masum varlıklarıdır. Onlara insanlık dışında herhangi bir düşünceyi, ideolojiyi empoze etmeye kimsenin hakkı yoktur...

4|1
    3|0
  • Herkez şiddetle kınıyo tamam anlarımda bi o kadarda izleyeni var bu çizgi filmin.Namaz kötü birşey değil sadece bu uygulamayı düşünen iktidara çoğunluk kıl olduğundan herkez tepkili :D ,camilerde 5 6 yaş gurubuna yeteri kadar din eğitimi verilmiyo,ailelerin bi çoğu ona keza anne baba işte, çocuk kreşte hep resimdir şarkıdır vs. öğreniyo bi açıdan yararlı olabilir.Çünkü o yaşlarda böyle şeylerin aşılanması hakikaten hoş.Ağaç yaşken eğilir

1|0
    2|1
    • Namazın kötü bir şey olduğunu kimse söylemiyor iyice dinleyin ve yorum yapın o yaştaki saf bir çocuğun dünyasına sokmuş oluyoruz dini bu sakıncalı !

• Ünlem falan noluyo ? Doğru düzgünce üslup takın sonra konuş benimle.Saygısız herif

• kız erkek okulları ayrı olsun fikrini ortaya atan kadınlara ayrı otobüs yapılan bir ülkeden böyle bir uygulama normal bence

1|1
    1|1
  • okula gıtme yasından sonra namaz yaşı da mı aşagıya cekılmıs...

ergenlıge daha vardı halbuki...

4|1
    2|0
  • Hrkesin pepesi kendine:))

8 yaşında söz

9 yaşında nişan

10 yaşında evlilik

11 de paşalar gibi üç çocuk yapar

tokidende ev verirler olur biter:D

2|1
    2|0
  • saçmalikdan başka bişey degil