Supernatural hayranları size görebilirmiyim?

Evet arkadaşlar ben baya baya hastası olmus bulunmaktayım bu dizinin. Bundan 7 yıl önce keşfettiğim ve hayla izlemeye devam ettiğim tek dizidir.

Telefonumun kabından tutun, tsort lerimin üstünde bile supernatural figürleri var vs vs.

Şimdi sorum size favori karakteriniz kim ve neden o kişi?

Benim Favori karakterim: Crowley çünkü, Hello Boys !

Güncellemeler:
size görebilirmiyim yazmısım özür dilerim, sizi olucak :)

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Benimki castiel masumiyetini seviyorum, dean ona fahişe kiraladığında "babasının onları terk etmesinin onun suçu olmadıgını" söyleyip kıI kaçırmasını da, uzerine yağışan bej paltosunu da..

0|0
    0|0
    • Castiel :) Şapşal hareketleri ona yakısıyo:D

• ahaha aynen :D Dean boyalı sürtük olmusum demesine baya gülmüştüm :D

• Çok iyidi ya o favorilerimden biri de gabrielın "evet kanatlarım var, molped gibi" diyaloğu :D

Kızlar Ne Diyor 6

• Dean, çünkü yeryüzünde onun kadar yakışıklı ve aynı zamanda sempatik birine daha rastlamadım.

1|0
    0|0
  • Hahah hepsiii ya:D Crowleyin Sam'e geyik diye hitap etmesi:D Deanin Son of a bitch'leri:D Cass'in bir bölümde "duygu incinmesi yaşıyorum" dediği yer aklıma geldi güldüm tesekkurler ya:D Favorım Deandir ama:D

0|0
    0|0
    • Dean :) Bende çok severim o karakteri. Hele dean'in o kardeşini koruması aile duygusu falan fena :)

• Evet ya o agladıgında ben bile aglıycak gibi oluyorum nerdeyse. Allahım mimiklerini yedigim:D

• cass ve dean tabiki :D

0|0
    0|0
  • Yeni başladım izlemeye güzel evet

0|0
    0|0
  • evet güzel ilk 7 bölümünü izlemiştim ama parça parça olması sıktı beni konu devam etsin istiyorum

0|0
    0|0
  • türkiyede hangi kanalda veriyolar?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Tam hatirliyamiyorum ya 6. Ya da 7. sezon birakmak zorun da kaldiğim izler iken cevresel tum bağlarimi koparip yoğunlaşdigim diziydi.

Favorim Dean.

0|0
    0|0
  • dean tabikiii :D bir sonraki izlediklerin the walking dead, shameless, game of thorones, dexter olsun ben hepsini çok seviyoruum

0|0
    0|0
  • evet sıkılmadan izliyorum :)

0|0
    0|0
  • güzel dizi lakin kendimi kaptıracak bir karakter secmedım henuz...

0|0
    0|0
Yükleniyor...