Millet küçük yerleşim yerlerinden büyük şehirlere göç eder ben tersini yapmaya kalkıyorum. Sen olsaydın ne yapardın ?

Aslında bu sorunun cevabını burada aramak saçma ama ben yinede sizin düşüncelerinizi merak etim ve sormak istidm şöyle ki

Genç yaştasınız bekarsınız ve birkamu kurumunda görevlisiniz. Görev yeriniz iş ortamınız çok güzel bulunduğunuz şehir akdenizin incileirnden deniz kum ayağınızın altında kendi halinizde yaşamınız düzeniniz çevreniz var. Herşeyi baştan değiştirerek Anadolunun ucra köşelerinden bir yere yaklaşık nufus 3000 olan ve hafta içi hafa sonu farketmez hayatın akşam 6 da bittiği tek sosyal çevre kahvahane ve bir adet biraneden oluşan bir ilçeye gitmek istermiydiniz. Sonuçta her iki şekilde de hep yalnız oalcağım çok kararsızım önümüzdeki günlerde vereceğim karar hayatıma mâl olabilir gibime geliyor. Ne yapmak gerek millet küçük yerleşim yerlerinden büyük şehirlere göç eder ben tersini yapmaya kalkıyorum.

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• yüreğini dinle o nereye sürüklerse git emin ol dogru yere götürecektir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Bazen sil baştan başlamak gerekir.. Eğer varsa öyle bir amacın, kesinlikle işe yarayacaktır.

Eğer depresif bir ruh halindeysen, asosyalsen vb ufak bir yere gitmen fark etmez.

Eğer hayatından memnunsan ve durduk yere gitmek istiyorsan, akşamdan kalmasındır, kahve iç derim :)

Bazen sil baştan başlamak güzeldir, yoksa mevcut hayata alışıp hiçbir şey yapmadan boş yere geçip gidiyor zaman.. ve insan zoru görmedikçe kılını kıpırdatmıyor.

0|1
    0|0
    • Akşamdan kalma değilim :) ekonomşik olarak biraz rahatlarım ama şöyle düşünürsek çok sıkılacağım ve birşeyler yapmak isteyeceğim k�r ettim sandığım parayı büyükşehirlere gitmek için yolarda ezeceğim

• Fazla düşünmeden karar verirdim. En doğru karar her zaman az düşünmeyle bariz belli olan karardır.

0|1
    0|0
    • Kİm bilir belkide sen haklısın

Yükleniyor...