yabancı dizi önerileriniz_?

Game Of Thrones ve dexter dışında bir dizi olsun :) fantastik dizilerde olabilir ama sürükleyici maceralı sıkmayan bir dizi olsun

Güncellemeler:
cevapların yoğunluğundan ve ilgimi çektiği için ilk sırada breaking bad var.
ama friens ve Once Upon A Time arasında çok kararsız kaldım :)) önce birine başlayıp dierlerini sırayla izlicem artık dizi listem doldu :D herkeze teşekkürler güncelleme içinde sorry :D

0|0
12|31

En İyi Kız Görüşü

• Friends izle derim. 10 sezonda 1 dakika bile insanı sıkmadı. How I Meet Your Mother. Once Upon A Time. Bunlara bir bak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• Vikings-fantastik (siddetle tavsiye)
    Sons of anarchy (dram-aksiyon gercek bir hikayeden alinti-olmeden once kesinlikle izlenmeli)
    Resurrection (bilim kurgu -siddetle tavsiye)
    Skins (ask mesk genclik dizisi siddetle tavsiye)
    Black mirror ( mini dizi siddetle tavsiye )
    Black sails ( fantastik - korsanlik falan siddetle tavsiye) bu saydiklarim +18e hitaben cekilmis ve ona gore senaryo icermektedir...

0|0
    0|0
  • the sopranos

0|0
    0|0
  • The Walking Dead
    Terminator: The Sarah Connor Chronicles
    Prison Break

Şimdilik izlediğim diziler bunlar.

0|0
    0|0
  • Fringe üstüne dizi tanımam. Olaylar hem fantastik hem de oldukça gerçekçi , bilimin güzel yanı :) Onun dışında Blue Mountain State, Spartacus, Band Of Brothers (Kardeşler Takımı) , Breaking Bad

0|0
    0|0
  • Fantastik Seviyorsan Being Human Şiddetle Taavsiye Ederim.Bir Vampir Bir Kurt Adam Ve Bir Hayaletin Harika Srüveni

0|0
    0|0
  • Normalde ne yerli nede yabancı olsun dizi izlemem ama 'Hannibal' bir başka. Begenir misin bilmem ama bir dene derim.

1|0
    0|0
    • dexterdan sonra böyle katilli bir dizi izlemek istemiyorum açıkçası

• Burada olay cinayet ya da katil değil. Tamamen insan psikolojisi üzerine kurulu ve sahneler diyaloglar çok sanatsal. Eğer birkaç bölüm izlersen n anlarsın ne demek istediğimi.

• The Vikings izle eminim beğenirsin.

0|0
    0|0
  • 36 tane dizi izlemişim bu zaman kadar 10 tanesini de haftalık takip ediyorum.
    Spartacus, Dexter, Prison break, Lost, Finge, Walking Dead, Arrow, Da Vinci's Demons, Hannibal, Vikings, Sherlock Holmes, The Mentalist , Elemantry, Dracula, Revulotions, Followings, Avatar: The Last Airbender, Continuum, Crisis, The 100, The Blacklist Bunlar aklıma gelenler:)

0|0
    0|0
  • seri film filan istiyorsan maymunlar cehennemini izlemelisin
    dizi filan izlemem :)

0|0
    0|1
  • Vikings

0|0
    0|0
  • Hangi birini önersem ki bilemiyorum. :) Yeni çıkan bir dizi penny dreadful ona bakabilirsin.Geri kalana dizileride söyleyen olmaz ise söylerim.Şimdi hepsini yazmaya üşeniyom çünkü. :D

0|0
    0|0
    • aslında bimiş bir dizi daha tercihim olur beklemek istemiyorum çünkü çıldırıyorum :D

• O zaman Supernatural bak 9.sezon ve hala devam ediyor güzel dizi. Heroes var bitmiş dizi ama yayından kaldırılarak bitiyor.Yinede izlemeye değer bir dizi fantastik güçler vs var. :D

• hannibal

1|0
    0|0
  • konu paraysa kesinlikle çince. ama karizmaysa almanca. amaç biraz da kültür olsun diyorsan da tabiki ingilicze

0|0
    0|0
  • Spartacus ^^

0|0
    0|0
  • Spartacus'u izlemediysen olabilir.
    GoT zaten kraldır onu yazmışsın.
    Böyle saray entrikaları filan hoşuna gidiyorsa yabancıların Muhteşem Yüzyılı, The Tudors var :)

0|0
    0|0
    • aslında kore dizilerinde saray entirikaları baya sıktı muhteşem yüzyılda öyle ölümlü kalımlı çok fazla şey var :))

• Ama kaliteli saray entrikalarıydı bunlar yine de sen bilirsin elbette :)

• ne duruyosun git hemen how ı met your mothera başla :)

0|0
    0|0
  • Prensip olarak yabancı dizi izlemiyorum

0|0
    0|1
  • kesinlikle breaking bad

0|0
    0|0
  • teen wolf
    prison break
    spartacus
    walking dead
    lost
    izlemedigin varsa terettüt etme bedava amelelik yapıyorum şu an sana en iyi cevap seçse bari :P

0|0
    0|1
    • prison bbreak favorimdir ah o yakışıklımm <3
      lostuda izledim spartacusuda biliyorum ama ona ısınamadım dierlerine bakıcam :)

• lostu sevmedim demedim :D izledim onu dedim :D teen wolfu önermişler bakıyorum hepsine tek tek bakalım :))

• uykusuzluktan k.b :D

• önce herkesin izlemesi gerek zamanımızın en iyi dizisi olan Breaking Bad'i izle

0|0
    0|0
  • THE WALKING DEAD izle :D

1|0
    0|0
  • the tomorrow people
    the 100
    izlemediysen heroes

0|0
    0|0
  • Da Vinci’s Demons der giderim.

0|0
    0|0
  • Arrow favori dizim. sonrasında SHİELD

0|0
    0|0
  • walking dead

0|0
    0|0
  • GLEE
    THE WALKİNG DEAD
    TEEN WOLF
    MERLİN

0|0
    0|0
  • heros, the walking dead, belive

0|0
    0|0
  • arrow - the tommorow daha var ama bunlardan başlaya bilirsin ilk olarak

0|0
    0|0
  • Game Of Thrones yazıcaktım favori dizim en mükenmel harika süper dizi ^^ teen wolf izliye bilirsin

0|0
    0|0
  • fringe , prison break.

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 11

• Sherlock, da vinci's demons ve almost human a t bak derim sevdiğin tarzda olabilirler hepsi zeka macera polisiye. İmbd puanları da gayet yüksek yine de bak sen bi.

0|0
    0|0
  • The Big Bang Theory
    2 Broke Girls
    My Mad Fat Diary

0|0
    0|0
  • from dusk till dawn ve revolution a bakabilirsin :)

0|1
    0|0
    • revolution konusunu biliyorum :) hatta tv den bş süre takipte ettim ama pek sevmedim onu

• fantastik olarak merlin, being human, the vampire diaries, the 100, supernatural (ilk 5 sezonu falan artık poka sardı ;) var sürükleyici olanlardan

• merlinide izledim :)

• friends ama komedidir

0|0
    0|0
    • komedide olabilir aslında bir inceleyim ben önerileri

• aslında fantastik aranıyodum ama buda ilgimi çekti bikaç kişide önermiş üstelik :D

• değişik türlere de bakmak lazım kafanı dağıtmak istediğinde önerimi tercih edebilirsin :)

• Arrow, supernatural, friends, how i met your mother, the originals, gossip girl.. ilk aklıma gelenler hepsini de severek izledim.

0|0
    0|0
  • Arrow izle bebeğim

0|0
    0|0
  • Once upon a time derim süper bir dizi:) Her bölüm haftaya ne olcak diye beklerim:)

0|0
    0|0
  • Breaking bad.

0|0
    0|0
  • *fringe
    * the walking dead
    *supernatural

0|0
    0|0
  • The walking dead
    Teen wolf