Neyzen Teyfik in şiiri ''be hey durzi '' site yonetimi tarafindan resmen sansurlendi. Konu hakkinda duşunceleriniz nedir merak ettim?

arkadaşlar konuyu şu şekilde ozetlim Ataturku neden seviyosunuz sorusuna karşılık bu şiirini yayinladım merak eden google dan araştırabilir. benim anlamadıgım ne olursa olsun bu bir sanat eseri kızlar soruyor yonetimi moderatoru veya her neyi ise bukadarmı tahamulsuz bukadarmı sanat dusmanı baskıcı rejim surecinde burada dikta rejimimi sergilemeye calısıyolar konu ile ilgili mesaj attım cevap bile vermediler yazik yonetimi tamamen kınıyorum sanata sanatcıya şiire saygınız olsun. ( bu soruyuda kaldırın da ne oldugunuzu tam anlıyalım )

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• "DEMOKRATİK"değil..taraflı bir davranış olmuş

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim:)

Kızlar Ne Diyor 2

• Yönetimin işi olduğunu düşünmüyorum modlardan birine battı bence o

0|1
    0|0
  • Yönetim mesajlara 24 saat içinde dönüş yapıyor. Önce biraz bekleseydiniz keşke geri koyarlar belki.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Belki geri koymuşlardır cevabını, konrtol ettin mi?

0|0
    0|0
  • Bahsetttgn sahisin mecnun gbi topmuyum bir * icin oleyim mecnunuda dikeyim leylayida dikeyim diye bir siiri var sanatmi bu? Ananiza soviyim sanat diyim ozaman

0|0
    2|0
    • sen ozaman cıplak kadın portrelerinede p*rno diyen zihniyettensın sanat senın neyıne sen git otlan kocum

• Ne alaka simdi hadi siir yaziyorum sanata bak

Yabani essek ahhh yabani essek..
      Senin gbilerin izzetini itibarini ziksek..
      Adam diye dolasrsin bence bir jartiyer cek...
      Anan seni dogurmamis sicmis be git evde osbir cek...

Sanatima lutfen saygi duyun

• kartal gibi ucma dusersin
      emir olup ferman verme g.te gelirsin
      essekle ahpab olma s.ke gelirsin
      anana selam soyle saat iki gibi bir gelsin

sanatına cok saygım var rahat ol

Yükleniyor...