Sarı Çizmeli Mehmet Ağa kimdir?

Bilen,gören,duyanınız var mıdır?Merak konusu doğrusu kim bu Sarı Çizmeli Mehmet Ağa?Nerde oturuyor?Nerde yaşıyor,yaşadı bu vatandaş?İlluminatinin bir parçası mı bu Sarı Çizmeli Mehmet Ağa) Nedir?Ne değildir? Sarı Çizmeli Mehmet Ağa<3<3Yoksa @gizli sen misin bu Sarı Çizmeli Mehmet Ağa:):)

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• benim aşağıda bi arkadaş da benim demiş ama o yalan söylüyor.kız zaten mehmet diye kız ismi mi var benim gerçek adım da mehmet hem benim yani :)

• Çizmelerin ne renk?:)

Erkekler Ne Diyor 17

• Sarı Çizmeli Mehmet Ağa bir anadolu kahramanı, herhangibir köyde herhangi birçiftçi olabilir.O içimizden biri ve bir o kadar da mütevazi, herkesin hesabını ödesede o kadar mahçup ki sesini bile çıkartmıyor. Askerliğini yapmıştır diye tahmin ediyorum, eğitim seviyesi ilkokul olmalı, ayrıca toprak zengini ki herkesin hesabını ödüyor.

• Bulalım şu Mehmet Ağayı benim şu borçlarıma bir el atsın @hot:):)

• çizme almaya gittim, dönücem

• bekliyoruz çizmeyle beraber:)

• Hepimiz mehmetiz hepimiz sarı çizmeliyiz =))

• hepimizin içinde bir sarı çizmeli mehmet ağa saklıdır.

• Şu sıralar veresiyeyle çok ilgileniyor.Barış mançonun dediği gibi birgün öder hesabı.

• bizim bakkalda arıyor =) borcu varmış ödememiş, bulursan haber ette =) prim alıyım =)

• balıkçılar genelde sarı çizme giyiyorlar ne zaman giysem hep aklıma bu laf geliyor

• sarı çizmeli mehmet ağa insan beleşçiliğinin ürünüdür.. beleşe hayır diyebilen insan sayısı da çok az olduğuna göre aslında o biziz, bizde o

• şimdi sakin ol ve o klavyeyi yavaşça yere bırak :)

• Kesin İsrailin oyunu bu sarı çizmeli Mehmet Ağa kod adlı şahıs :DDDDDYa da Nail baba'nın Türkiye versiyonu nev-i şahsına münhasır bir adem :DDDD

• ilgili haber kabrigereksiz bir bilgiyi sizlern için bılayım dedimgoogle aşagıdakini yazarsınız bulursunuzlink veremiyorumhaber5.com fotogaleri sari-cizmeli-mehmet-aganin-kabri

• geçende bunun üzerine haber vardıgerçek kişi imiş yanlış hatırlamıyorsanbarış manço rastgele almamışgoogle soru size haber vereyim

• bizim apartmanda oturuyor kendisi benim komşum

• Komşun ölmüş@nuri abi haberin olsun:((

• yapma yahu hiç duymadık nereden duydun benim komşuyu?

• bir gün öder mi hesabı ben işinin bu kısmındayım nur

• Bende onu düşünüyorum:))

• öderse sıkıntı yok

• benim hesabıda kekleyin kerize

• türünün son örneği bulunamadı kendisi ;)

• Demek türü de var ispatla @sezoxx ezbere konuma:))

• haha :)) turu tek kendısı cok

• İskender Pala '2dirhem 1çekirdek' kitabında bahsediyordu. Bilinenin aksine zengin falan değildir

• nur sana kim olduğunu söylemiştim daha önce yaa hala soruyosun :)))) oldu mu şimdi, oldu mu şimdi bu :))))

• Ne zaman söyledin hiç hatırlamıyorum:))

• Öncekileri Göster
    • Oooo biraz zor:)))

• biz ne zorlar gördük nur hanım :)) sıkıntı yok :))

Kızlar Ne Diyor 9

• yaz sen benim hesabıda sarıçizmeli Mehmet agama

• Görürsek söyleriz:))

• Öncekileri Göster
    • bulun şu sarıçizmeliyi sokağa çıkcam sarı ayakkabı giyen kim varsa Allah ne verdiyse bulacam getirecem

• getri getir her türlü kabulümdür:D:D

• Dün gördüm.Bilseydim merak ettiğini sana yollardım.Onu geç de illüminatiyle nalaka orayı anlayamadım?

• Asıl mevzuya gel onu bende anlamadım:))

• Merak edip arattım iki sonuç çıktı... Birincisi bunun bir deyim olduğu yönünde... İkinci de "Sarı Çizmeli Mehmet Ağa 1800 yıllarda KKTC’nin Göçeri köyünde yaşamış bir ağa. Mezarını 1982′de  Barış Manço yaptırmış." diyor... Yaşadığına dair söylentiler varmış...

• son bir ay da çıkan haberlere
      bakman lazımdı
      haber5.com fotogaleri sari-cizmeli-mehmet-aganin-kabri

• Moralim bozuluyor haberler yüzünden...

• herkesin tanıdığı ünlü o ama kimsenin görmediği :D

• hahah:):)

• ürkiye'nin en çok tanınan ve hiç bir paparazziye yakalanmadan elini kolunu sallayarak dolaşabilen, yaşayan efsane olarak tabir edebileceğimiz, bir zat-ı muhterem.

• Onun yatcak yeri yok borcu çoktu kendisinin :)

• o iyi bir adam <3 bildiğim sadece bu

• delil göster @susam:D:D

• ii biri olmasa barış manço ona şarkı yapmazdı <3 :D

• Benim! :(

• Sari ve cizmeli benim de,Mehmet'i cikaramadim.

Yükleniyor...