Faydalı bir tavsiye verebilir misin?

0|0
7|19

En İyi Erkek Görüşü

• güçlü bir kadın olmak için ne gerekiyorsa yap. gerekirse aileni karşına al.
    ama sonunda kendi ayakları üzerinde duran bir cadı ol...
    yoksa ömür boyu törpüler seni hayat...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Gazlı içecekler içme :)

0|0
    0|0
  • Saatini 5 dk ileri sararak kullan. Cidden faydası oluyor.
    Günde 2 litre su iç. (lütfen önemli bu)
    Bide spora her zaman devam. Hem seksi hemde sağlıklı olursun.
    İnanç olarak düşüncen ne bilmiyorum. O yüzden lütfen sana bunca nimeti vermiş olan Rabbin için birşeyler yap tabi Allah'a inancın varsa.
    Bugün anneler günü dolayısıyla seni bu dünyadaki her yaratılandan fazla seven anneni iki yanağındanda öp. (Eğer pot kırdıysam ve annen vefat etmişse özür diliyorum, başınız sağolsun ama bir fatiha okusan çok mutlu olurdu bundan eminim)

Verebiliceğim öğütler bu kadar. Daha da söylerimde onları yapmıyorum. Dolayısıyla fazla etkili olucağı kanaatinde değilim.

0|0
    0|0
  • Tazeliğinden emin olmadigin baligin yaninda süt ürunleri tuketme. zehirlenme olasiligi yuksek.

0|0
    0|0
  • Sana faydalı bir tavsiye vereyim, faydalı bir tavsiye isterken hangi konuda oldugunu belitmeni tavsiye ediyorum.

0|0
    0|0
  • sorgula düşün, bir şeye körü körüne inanma
    doğru bildiğin şeyleri 1 an olsun yanlış olarak gör ve üstünde düşün bunu herkes yapmalı

0|1
    0|0
    • aynen öyle , insanlar okumaya anlamaya sorgulamaya bile korkuyorlar :)

• Boğazına bir şey kaçtı ve boğuluyorsun , senin için dua mı ediyim yoksa müdahale edip hayatını mı kurtarıyım? Her zaman mantıklı olanı iste.

0|0
    0|0
  • Sen sen ol erkeklere haddınden fazla değer verıp güvenme :)

0|0
    0|0
  • Yapmak istediklerin ve yapman gerekenler için hergün bir liste tut. Tek tek gerçekleştirdikçe tik at. Sonunda 'vay be günüm ne kadar dolu geçti, baya üretkendim' diyecek ve iyi hissedeceksin :)

0|0
    0|0
  • aklın varsa bu siteyi bırak git :D

THE END...

0|0
    0|0
  • anlatılmaz yaşanır o kadar şeyler var ki...
    kimseye karışma önüne bak :)

0|0
    0|0
  • Boş ver takma kafaya hiç bir şeye çünkü bu hayat gelip geçicidir ölürsün ve bitter

0|0
    0|0
  • kula bela gelmez hak yazmadıkca hak bela yazmaz kul azmadıkca neden yazdım bilmiyom...

0|0
    0|0
  • sosyal alemde tanıştığın birine kesinlikle güvenme öz karşı cinsten

0|0
    0|0
  • Hayat boş... Coş

0|0
    0|0
  • ayağını yorganına göre uzat bide ayağını sıcak başını serin tut. Taşa oturma ayrıca.

0|0
    0|0
  • Gün de 2,5 - 3,0 litre su tüket.

0|0
    0|0
  • buralardan uzak dur

0|0
    0|0
  • pencereyi aç atla :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• AL SANA Bİ BENDEN TAVSİTE HATTİNDEN FAZLA DEĞER VERME çünkü olan sadece sana olan doğru kişi doğru zamanı bekle üzüldüğün zaman boşa geçen zamanı boşa geçtiğini anladığın zaman benim gibi sende dersin ne çok değer vermişim değersizlere diye oyusden en çok bu dünyada kendine değer ver kimsenin düşüncelerini umursama içinden geldiği gibi davran bu hayatta herzaman mutlu olmaya bak unutma insanın en büyük düşmanıda kendisidir en büyük dostuda :)

0|0
    0|0
  • Kelin ilaci olsa.

0|0
    0|0
  • Bu zamanda babana bile güvenme! diyemeyeceğim.
    İnsan güvenecek birilerine ihtiyaç duyuyor.
    En azından çok fazla güvenme.

0|0
    0|0
  • hayir.

0|0
    0|0
  • ne için istiyorsun?

0|0
    0|0
  • Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol

0|0
    0|0