İstanbul Avrupa Yakası'nda boğaza karşı güzel kahvaltı mekanı bileniniz var mı arkadaşlar?

Erkek arkadaşımla anadolu yakasında bir kaç yere hafta sonu kahvaltıya gittik..Bu hafta bir degişiklik yapıp avrupa yakasına geçmek istiyoruz..şöyle bogaza karşı kahvaltı yapabilcegimiz bir mekan arıyoruz.sarıyer de Güzelyer diye bir restaurant varmış.?bileniniz var mı.?şimdiden teşekkür ederim cevaplar için.. : )

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sanirim soylemek istedigin yer bir balikcinin yani ve muhtemelen o balikcinin adi Guzelyer. Yapi Kredi Bankasi'nin caprazinda kaliyor. Yanilmadiysam ve ayni yerden bahsediyorsam orasi guzeldir. Bunun disinda manzara olarak Oba iyidir fakat su an mutfagi ne durumda ve kahvalti imkani nedir bilmiyorum. Manzara ve kahvaltidan memnuniyet duyabileceginiz en onerilecek yer Rumeli Hisari Kalesi'nin sirasinda "Kale" isimli bir yer var orasidir. Kahvaltiligi iyidir ve bildigim kadariyla en ust katinda yanlis hatirlamiyorsam terasi olacakti.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Emirgan da çok güzel yerler var ama uzak kaçar diyebilirsin, en güzel kahvaltı şahsi kanatim, anadolu- çengelköy- çınaraltı

0|0
    0|0
  • besiktas sahilnde sahil cafe var denize sifir

0|0
    0|0
  • tarlabaşında abbasın yeri.

0|0
    0|0
  • sen bana anadoluyu yaz ben sana hemen avrupa da yazıcam mekanları bekliyorum:)

0|0
    0|0
    • peki anlaştık.. : ) Dilruba restaurant..geçen hafta gittim.gerçekten güzel bir mekan.

• Evet 2 kişi 70 lira verdik.. : ) teşekkür ediyorum yorumun için.

• bende teşekkür ederim:)

Kızlar Ne Diyor 2

• Bebek Sade kahve yada günaydın

sade kahve daha samimi bir ortam tercih edenler için ideal

günaydın da harika bir mekan kesilikle tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • bizim balıkçı

0|0
    0|0
Yükleniyor...