En begendiğiniz fotografcılar kim?

türkiye.de Workshop tekniginde yener yalcın, aslı kolcu.yu begeniyorum.. dügün cekimlerinde merve daglı, fatih tuna, yener yalcın.. portre cekimlerinde gökhan emre akıl, emre kaan sezer.i özgün cekimler de mehmet güney.i begeniyorum..

sizinde begendiginiz marjinal cekimler yapan bilginiz fotografcılar var mı?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• kendim :) eskiden cok uğraşırdık o işlerle, akm de eyüpte birçok yerde sergim oldu, sokak fotoğrafçısıydım, atüele foto röportaj hazırlardım vs.. şimdi unuttuk o işleri, ticarete döndü, ürün reklam moda çekimleri yapıyorum, kendi ajansım var, sanatcılardan insan kompozisyonlarında Erdal kınacıyı cok beğenirdim, ayrıca şu an ünlülerin albüm kapaklarını yapan beyaz showa da çıkmıştı Mehmet Turgut, eski ahbabımdır, portrede üstüne yok, bu saydıklarının neredeyse hiçbirini tanımıyorum, yeniler sanırım, ha birde niko guido var sevdiğim, bir fotosu dünyanın en iyi fotoğrafı seçilmişti, şu an trt de gezi programı sunuyor, oda bırAKTI çekim işlerini sanırım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kendı fotolarımı artı arkadaslarımın fotolarını kendım cekıyorum. genelde portre fotografcısıyım onun dısında kurguda yapıyorum arada. her tur pro makına kullandım. nıkon canon pentax şu an panasonıc kullanıyorum.

0|0
    0|0
  • Foto aamet
    Maallenin bir numarasi

0|0
    0|0
  • ben sevgilim güne kendimizi çekmekle başlıyoruz selfy konusunda uzmanız yani o derece

0|0
    0|0
  • Ben bu işte yetenekliyim büyük konuşmamayım ama
    Ben bunları geçerim :D

0|0
    0|0
    • sen söylesene gizli kullanıcı önce..eger burada belirtmek istemiosan mesaj da yaz tamam :))

• Atarım sıkıntı yok

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...