Yazdığım küçük bir yazı için yorumlarınızı bekliyorum?

Üç harflik sevgi
İnsanların var olusundan bu yana süren bir serüvendir bu , üç kelimeye sıkıştırılmış en berbat ve en güzel duyguların bütünüdür AŞK.Aşk yaşanılması en güzel şeydir aslında ama her güzel şey gibi kaybetmende mümkündür. Ya senin zincir vuramadığın aç gözlülüğün ve bencilliğinin yüzüne ya da kaybetmekten çok korktuğun için sakınan göze çöp batarcasına.Hayatının her alanında seni etkiler mesala yolda yürüyorsun aklına o gelir o zaman ne yürüdüğün yolun onemi vardır ne kulaklığında çalan sarkının ne hangi yöne gideceğinin nede ölüm arayan azrail gibi hızla giden arabaların. En sevdiğin yemek bile tad vermez sana yanında o olmayınca.Yanında olmayınca beynini kemirip durur 5n1k. Peki hala var mı bu sevgiden? Varmıdır gerçekten seven? Ya sevgiyi hak edenler? hakkını veriyormudur sevdikleri kişiler? bu sorular boyle artar gider cevaplar ise kocaman bir MUAMMA.Kimse o efsane aşkları yaşamak istemez sorsanız bende efsane olmak isterim derler ama gerçekten seviyorsa birini ne Leyla ile mecnun olmak ister ne kerem ile aslı çünkü onları efsaneleştiren İMKANSIZ AŞK yasamaları. hiç biri birbirine kavusmadı eğer kavussaydı simdi onların aşklarını okuyacağımıza magazinlerde neden bosandıklarını izlerdik.

Şimdiki aşklar başlıktaki gibi üç harften ibaret.Sana su kızı/erkeği ayarlayayım mı? Bak sunun sevgilisi yokmus çıkın olmazsa ayrılırsınız.Bir hafta çıkar ayrılırım sırf kalbi kırılmasın.Bununla beraber 20. sevgilim oldu.Ben senden daha çok kişiyle çıktım. Bu mudur aşk? Bu kadar aşağılanacak bir duygumudur? Kimileri gözgöze bakmaya çekinirken , ellerini tutamazken , seni seviyorum diyemezken.Kim basitlestirdi bu kadar.Aşk genelevlerinde çalısan kadınların ağızlarındaki sakız gibi olmuş herkesin ağzında. Kalbinde yaşayanlar ise uzaktan sevmeye mahkum aşkı yakalayanlar ise hayatın en mutlu insanları işte bende o insanlardanım.

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Sanki biraz isik var gibi, ama daha akici olmali ve farkli konular uzerine yazmalisin her seferinde. Evet ask klasik bir konu, zaten uzerine cok fazla yazilip cizilmis bir satirla anlatmis sairler aski o zamanda syafalar dolusu yazmak yorucu yazan icin de okuyan icin de.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...