Klasik Batı müziği dinlememek bir eksiklik midir?

Sizce Klasik Batı Müziğinin diğer müzik türleri arasında, sanatsal anlamda bir üstünlüğü var mıdır? Klasik Batı müziği dinlememek bir eksiklik midir? Düşüncelerinizi merak ediyorum.

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Klasik Batı Müziğinin diğer müzik türlerine nazaran daha sanatsal bir çalışma olduğunu söyleyebiliriz ancak bu her müzik tarzının kendine özgü bir sanatsal alanının olduğunu ve bu alanın özelliği olduğunu değiştirmez.Benim bakış açıma göre aralarında en saf haliyle en güçlü hisleri duyurabilen, doyurabilen bir ''İyi ki var.''dır Klasik Müzik.
    Kendine özgü bir sanatsal üstünlüğü vardır yani.Dinlenilmemesi bence sanatı sevdiğini söyleyen bir insan için eksikliktir, gerisi dinlemese de olur çünkü zevk alacak hissiyata sahip değillerdir onlar.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Tamamen zevk ve kültürle alakalı. Kültür dediysem dinlemeyen "kültürsüz" demiyorum.
    Türk Halk Müziği de bir kültür nitekim.

0|0
    0|0
  • Hayir degildir ama herkes en azindna bir kez Seyyan hanim, Haci Arif Bey, Safiye Ayla vb. Sanatcilari dinlemeli..

0|0
    0|0
  • Eksiklikse ben eksiğim demektir.
    Hem kime vaya neye göre eksik ki zaten.

0|0
    0|0
  • hiç merak etmedim.dinlemedim.

0|0
    0|0
  • Herkesin zevki farklı

0|0
    0|0
  • ben dinlemiyorum çok şükür bir eksik yanım yok.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

• Özenti sıcmıkların poktan bilinc altlarindaki pok yığını
    Türkü dinliyorum alaturkayim

1|0
    0|2
  • Böyle bir soruya, Türk halk müziği dinlememek eksiklik midir? diye cevap gelir :) Bence değildir, Zevkler ve renkler tartışılmaz.

1|0
    0|0
Yükleniyor...