Cekirdegimi aldim elime sizden gelecek cevabi bekliyorum?

Haydii bakalim izlediginiz cok begendiginiz
Filmleri soyleyin bakalim
Komedi olur
Romantic olur
Erotik olur (birseyler istiyorum artik)
)))))

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Maymunlar Cehennemi : Başlangıç.
    İlk filmi 1968 yılında çekilen ve bu zamanda bile hala fanları ve hayran kitlesi bulunan bu seri 2011 yapımı ile yeniden karşınıza çıkıyor.
    Harry Potter serisi
    Yaklaşık 7 filmlik bu seri baştan sona sizi bir maceranın içine çekecek. Bir kaç serisi dışında oldukça iyi filmlerdir.
    Yüzüklerin Efendisi.
    Dünyanın en iyi filmleri arasında gösterilen ve eşi benzeri gösterilemeyen Peter Jackson' ın en iyi filmlerinden olan bu üç seriyi kaçırmayın.
    Forrest Gump
    Akıl zekanın 75 olması önünde ne tür engeller açardı? Bunlar aşılamaz mıydı?
    Bay Evet
    Hayır, hayır. Hayata hayır diyorsun. Ama bu filmle evet demek zorundasın.
    Kimliksiz.
    Kimsin? Adın ne? Kendine dair ne biliyorsun? Tanıdığını düşündüğün kişiler seni niye tanımıyor? Bir kaza sonucu hafızasını yitiren, ne çevresi ne de kendisi tarafından bilinmeyen adamın kendini arayışı ve oldukça uç noktalara ulaşması.
    Amerikan Pastası.
    Belki de erotik komedi dalında en iyi film diyebiliriz.
    Hayalet sürücü
    Ruhunu şeytana satmak veya şeytanla savaşmak.

cut.

0|0
    0|0
    • Emegin için

• Korkumc film e benziyor gece uyuyamam kine ben :(

• Gencin birisi var, babası hasta.
      Şeytan bir gece bu gencin yanına geliyor ve bir anlaşma yapmak istiyor. Babasının hayatını kurtarmaya karşılık ruhunu şeytana satmak.
      Genç bu anlaşmayı kabul ediyor. Ancak işler hiç olmadığı biçimde ilerlemeye başlıyor. Artık o Hayalet sürücü olmuştur ve bu yıllar sonra açığa çıkacak bir olaydır.

Erkekler Ne Diyor 9

• The Notebook önerisi var bunu dikkate al. Şahsen ben bugün izleyeceğim ;)

0|0
    0|0
  • Bu saatte ne cekırdegı undısputed 3 u ızle kaslı yakısıklı adamlsr ve dovus :)

0|0
    0|0
    • Benim olmadiktan sonra yemisim kasini gavurlarin

• O zaman sen hıc fılm ızleme nede olsa hıc bırı senın deıl ordakı adamların ters mantık :)::)):)::):):?:durujcjfjfjf

• Ahahaa doğru

• çekirdekle erotik mi izliyecen?

0|0
    1|0
  • romantik komedi egitici istersen 3 idiot yabancı filmini izle ( 3 aptal ) ben cok eglendim film 3 saat ama

0|0
    0|0
  • how high mükemmel komedi..ama çekirdekle izlenmez izleyenler bilir kafa yapar :)

0|0
    0|0
  • Dhom 3

0|0
    0|0
  • erotik eminmisin?

0|0
    0|0
  • Zamana Karşı ( Justin Timberlake )

0|0
    0|1
  • evde teksen bişeler önerebilirim.

0|0
    0|0
    • Yalnizim

• Senin en unutamadigi film hangisi? Peki?

• bilim kurgu istersen prometeus var çok güsel

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...