Şu an tüm sorunum Da Vinci's Demons?

arkadaşlar, biraz önce Da Vinci'nin son bölümünü izledim de kafamın yüzde doksanı orada şu an. siz de izliyor musunuz? dizi hakkında neler düşünüyorsunuz sorayım dedim.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• İzlenmez mi yaa. GoT, Da Vinci, Walking Dead of of. Bir de tatile giden geri gelse tadından yenmez. Güzel bir dizi, her hafta acaba bir sonra ki bölüm ne olucak diye merak ediyorum. Özellikle şu yapraklar kitabı olayını.

0|0
    0|0
    • Aynen :D GoT ye bir türlü başlayamadım ama walking dead başka bir hayranı olduğum dizidir. Book of leaves bence bulunamayacak ya bu gidişle. Bulunsa da onun başına bir şey gelecek çünkü dizi tarihi gerçekliklere olabildiğince bağlı kalıp esrarlı olayları işlemeye dayalı ve book of leaves le ilgili herhangi bir kanıt yok. Hadi bakalım görcez nolacak.

• şu an sen söyleyince haritaya bakma ihtiyacı duydum. Ben onu Afrika sandım. Siyahiler falan da çoktu :D www.google.com.tr/imgres Harita bu, aynen. Haklısın Güney Amerika kıtası. O zaman bunlar Brezilya tarafında falan :D

• evet sanırım.

Erkekler Ne Diyor 4

• türkçe konuşmalarda şaşırmıştım ama güzel yapamamışlar. yabancı aksanıyla türkçe konuşuyo adam ya olmamış o sahneler bence

0|0
    0|0
    • Evet bence de haklısın o konuda ama bizim kültürümüzden dilimizden bir şey katmaları çok hoş bana göre. Tabi yine de komikti o sahneler.

• iyi en azından sitede da vinci takipçileri çoğalmış gibi görünüyor. önceden ben konu açıyodum da vinci hakkında baktım burada takipçisi yok bırakmıştım. yeni gelen üyelerden takipçier çoğalmış görünüyor.

• Ya da zaman geçti ya yavaş yavaş diziye başlamışlardır. Da vinci ve almost human bir istisna ama bende genellikle 2. Sezonu görmemiş dizilere pek başlamam.

• o dizi bana biraz bozdu gibi geldi de bakalım devam etcem bende şimdi

0|0
    0|0
    • son bölüm o kadar muhteşemdi ki bölüm bitince olduğum yerde 10 dakika tepindim.

• ben sona gelmedim daha en son papanın ikizinin yerine nasıl geçtiğini gösteriyodu.nette sultan bayezit sahnesi gördüm leşti.

• Tamam o sanırım sondan 2-3 önceki bölüm. Beyazıd sahneleri güzeldi aslında ama çok komikti ama spoiler vermeyeceğim

• tartısmasız true bloods

0|0
    0|0
  • hangi siteden izliyebilirim?

0|0
    0|0
    • Ben torrent ten indiriyorum ama dizist veya yabancı dizi izle den izleyebilirsin kolayca

Kızlar Ne Diyor 2

• Arkadaşın ısrarıyla ilk bölümünü izledim, sarmadı kapattım. O kadar güzelmi ya, yeniden mi başlasam -.-

0|0
    0|0
    • Bayağı güzel, çekimler, konu , oyunculuk, zekasına hayran bıraktıran karakterler, jenerik.. Hepsine bayılıyorum. Şu an tekrar izleyesim geldi kendi kendimi bile gaza getirdim.

• Hayatının hatası :)

• Aynı görüşteyim.

• dizisimi varmış?

0|0
    0|0
Yükleniyor...