Film, yabancı dizi vs. önerir misiniz?

Arkadaşlar bu akşam sabahlamayı düşünüyorum. güzel film, yabancı dizi falan önerir misiniz? Siz sabahlarken neler yaparsınız genelde? Önerileri bekliyorum. :)

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• The 100 yeni çıktı sayılır 8. bölümde daha başla derim. :)
    Game Of Thrones'ta güzeldir ama diğer yabancı dizilere göre süresi çok 1 saat ona göre :)
    Vampir tarzı şeyleri seversen The Originals öneririm The Vampire Diaries'ta var ama o taa 5.sezonda ya The Originals 1.sezonda 20 bölüm oldu daha. :)
    Revolution var dünyada elektrik falan kesiliyor o da güzeldir :)
    Ama The 100 e veya Game Of Thrones'a başla derim :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• da vinci's demons , sherlock, almost human gibi daha çok zeka polisiye olan dizileri beğeniyorum ben belki beğenirsin. bir bak bence hepsine.

0|1
    0|0
  • Silk, The IT crowd, Game of thrones, Battlestar Galactica, Sherlock, Rome, Suits, Boardwalk Empire, Entourage. Cizgi dizi Family guy, South Park, Bob's burgers, The Cleveland show, American dad, en guzelide Beavis and Butt-Head :D

0|1
    1|0
    • Hangisine başlamamı önerirsin içlerinden 1 tane seçicek olsaydın?

• Game of Thrones ya da Battlestar Galactica, cizgidizi olarakta Southpark ya da Family Guy, Beavis ve Butt head i pek sevmeyebilirin :D

• Dizi: Revolution, Walking Dead, Shameless.

0|1
    0|0
    • hangisine başla dersin? İçlerinden en iyisi hangisi sence?

• Shameless dram ve komedi, diğerleri survival. Shameless bir numaradır bana sorarsan. Ama sen hangi dizi tarzını seviyorsan tabi

• Shameless'i cnbc-e de falan bikaç kere görmüştüm aslında ona başlayabilirim 1.sezondan itibaren :)

• 1 tane istediğin için game of thrones diyorum

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...