Leon-Fight Club-Shawshank Redemption-Ağır Roman.. Hangi son daha başarılıydı?

sonunu tahmin edebilme açısından süpriz son olarak hangisi başarılıydı.

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• fight club. Leon da iyiydi ama

0|0
    0|0
    • fight club ın senaryosu da boşluklar içermesi yüzünden yüzeyeldi. fakat shawshank redemption öyle mi canım?:P

• shawshank rdmp. sürprizli mi bitti? bence belliydi sonu

• haklısın sorudan uzaklaştım senaryo açıdan düşündüm. ozaman fight club dan :
      Bizler tarihin ortanca çocuklarıyız..bir amacımız ya da yerimiz yok..ne büyük savaş yaşadık nede büyük buhranı..bizim en büyük buhranımız...hayatlarımız...

Erkekler Ne Diyor 4

• esaretin bedeli tabi ki

0|0
    0|0
  • The usual suspects :)

0|0
    0|0
    • senaryoda boşluklar var, filmler tesadüfleri sever lakin gerçek gibi olan filmler tesadüf içermezler bu yüzden başarılı olurlar.

• baya önce izledim ama hatırladığım kadarıyla filmde dram kokusu vardı genelde dram filmlerinde ana karakterlein başına kötü şeyler gelir bence daha dikkatli bir daha izle :)

• adam kiralık katildi. işi ve hayatı buydu. ve bıçaktan dürbünlü tüfeğe kadar katagorize edersen bıçak en zorudur. adam bıçak kullanıyodu. yani dikkatli vicdansız zeki ve kuvvetli. bağlı olduğu tek şey bir saksıdaki çiçek. bu kadar şeyden sonra ben beklemiyodum.

• Fight Club

0|0
    0|0
    • tyler: televizyonla büyürken milyoner film yıldızı ya da rock star olacağımızı sandık...amaolmayacağız...bunu yavaş yavaş öğreniyoruz...ve çokça kızgınız...

• Fight club.Fakat ağır romanı izlemedim.

0|0
    0|0
    • okan bayülgen müjde ar, kült türk filmi eşkıya ile kabuğundan kurtuldu , ağır roman ile gaza bastı mutlaka izle.

• Böyle diyince izlediğimi farkettim. :D Fakat hayal meyal hatırlıyorum.İzlemem lazım tekrar demek ki.

Yükleniyor...