Kitap okuma açısından gelişen bir ülkemiyiz?

Kitap okuma açısından gelişen bir ülkemiyiz? (detay kısa )

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• okuyan kişi sayısından az olunabilir ama okuyanlarda çok etkili. bu ülkeye orhan kemaller, ahmet hamdiler, nazım hikmetler bir daha gelmez. :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• değiliz tabikide

1|0
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0
  • Bence okuyan baya insan var eskiye nazaran eğitim seviyesi artıkça artıyor ben bu konuda ülkemizi kötü bulmuyorum

1|0
    0|0
  • hayır hiç alakası yok.elinde kitap gördüklerinin çoğuda gösteriş yapıyor

1|0
    0|0
  • bunun bir ölçütü yokki uluslararası platformda da, nye göre belirlicez bunu sence?

1|0
    0|0
    • Kitap okuyan kişi sayısı ülkemizde sence çok mu? yoksa kitap okumak yerine insanlar internete telefona mı odaklandı?

• kesinlikle çok tabii ki, ktp okuyan sayısı. ha internet ve mobil internetle birlikte biraz azaldı illaki. ama okumayı sadece şekil itibariyle kitaba bağlamamak lazım. internette de insanların büyük bir kısmı sürekli bişeyler okuma açabasında, illaki iki cilt arasına sıkıştırılmış sayfalardan ibaret görülmemeli kitap okumak...

• hayır tabiki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yeni nesilin daha çok okuyan bir nesil olduğunu görüyorum ama yine de yeterli değil

1|0
    0|0
  • kitaplar 25 tl olduğu sürece hayır

1|0
    0|0
    • yapma şimdi canım, sanki hepsi o fiayatymış gibi, en pahalısı o. ki okumak istedikten sonra korsan bile pkunur, hiç korsana hayır edebiaytına gerek yok

• Daha ucuz kitap satan yerlerde var

Yükleniyor...