Üniversite sınavına 3.kez girmek?

bu 2.girişim oldu İstanbul'da hukuk istiyorum zorlarsam belki olur ama ümidim yok pek :( 3.seneye kalmak da düşününce kabus gibi geliyor. dersaneye gitmeden evde çalışcam değer mi bilmiyorum birde yaş olcak 20 ben öyle üniversiteye başlamış olucam. sizce bunların bir önemi var mı :( yoksa istemeden de olsa başka şeylere mi yönelmek gerek bu sene neresi olursa olsun mantığı ne kadar doğru?:(

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kendi yeteneklerine uygun bir mesleği seçmelisin bu yüzden acele karar vermemelisin. Sırf zaman kaybı olmasın diye hiç anlamadığın ve bak bunu bitirince işsiz kalmazsın çok para var bu işte gibi sözlere itibar edip buna göre bir meslek belirlersen okurken çok sıkılırsın okulu bitirmen zorlaşabilir yaş daha da ilerleyebilir. Bu yüzden kendini iyi tanı ve yaparken zevk alabileceğin bir mesleği seç. yok efenim ygs ye 4 defa girdim bu sefer neresi olursa yazayım mantığıyla yaklaşman yanlış bence. Bir bölümü bitirmiş üstüne yüksek lisans yapmış ama iş hayatından memnun olmayıp yeniden üniversiteye yerleşmiş tanıdıklarım var. Bu yüzden karar verirken dikkatli ol. Kolay gelsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• istanbula takma bu kadar
    en iyi hukuk Ankara hukuk
    İstanbul sonra geliyor

0|0
    0|0
  • Sana bişey söyliyim mi.. 18 19 yaşinda sevmediğin bir bölümü okumaktansa
    25 yaşında hayalimdeki bölümü okumayı tercih ederim..

Ben Besyo veya Bilgisayar programcılığı istiyordum ama nasip olmadi
    şu an denizcilik okuyorum ve yaşim 20.. tecrübeyle sabittir.

keşke istediğm bölümde olsaydim da yaşim 22 23 olsaydi..

0|0
    0|0
  • ben 6 kez girdim :D haha ne var bunda.. tarih öğretmenliğini bıraktım.. sonra başka bir bölüm okudum...

okumann boş olduğunu bilseydim ticarete atılırdım :D

0|0
    0|0
  • 25 yaşında üniversiteye başlayan tanıdığım var. İstediği bölüme gidiyor ve gayet mutlu.

0|0
    0|0
  • Ben daha yeni giriyorum tam bir eziyet. Ne gerek var?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Gir ama istemekle olmuyor sadece istediğin bölüm dershanede olsan da olmasan da iş insanın kendisinde bitiyor.Gerçekten istediğine değer bir çaba harcadığından emin misin?

0|0
    0|0
  • Kaç kere girdiğin önemli değil kendi mutluluğunu düşün. Ama mantıklı karar ver İstanbul hukuk diye diretmemelisin bence

0|0
    0|0
  • Salla ya 20 gayet iyi 18 den ne farki var 2 yas salla bende unideyim ama tekrar giricem mesela 3. Girisim olacak uni degistircem onemli olan iyi bir uni ve istedigin bolum canim bizim snifta 35 yasinda biri var ve ben 19 uma yeni giricem

0|0
    0|0
Yükleniyor...