Caz müziğinin kadınlar üzerinde etkisi var mıdır?

Hayatımda iki kadınla muhteşem anlaştık yatakta. Biri dediğim dedik, buyruğum buyruk bir hatundu. Avukattı ve tartışmayı seviyordu. Yatakta bile tartışarak sevişirdi. Velhasıl iyi sevişirdi ve sevişirken caz müziği dinlemeyi severdi.

Dün akşam bir kızla tanıştım, biraz önce mesajında caz müziği beni tahrih eder dedi.

Caz müziğinin garip etkileri mi var kadınlarda?

Caz müziğini sever misiniz?

Güncellemeler:
enteresan bu durum gercekten, tahminlerimden ote bir begeni yine burda da kadinlardan ve fakat erkeklerden tis yok. neyse almislardir tuyolari :)

sarkili turkulu cevabi icin floral'i en iyi cevap sectim :)

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• V.A Sax & Sex Music Collection

V.A Ultimate Funk Grooves

Örn : link ve link

* ve evet severim zaman zaman

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• vallahi diğer kadınları bilmem ama benim üzerimde var, dünyanın en seksi müziği kabul edilir ayrıca.

1|0
    0|0
  • bebop'a kulağım alıştı. çalışırken özellikle en güzeli caz ama sevişirken de denemek lazımmış galiba :)

0|0
    0|0
  • Müzik zevk meselesidir. Ama ben jazz müzik dinledikten sonra diğerlerine müzik mi diyorum.

Evet severim hem de çok. Erotik bir etkide uyandırır ben de, ruhum müziğin notalarında yolculuğa çıkmışken. Kendime jazzın kollarında dansa bırakırım :)

0|0
    0|0
  • Severizz severiz ;)

0|0
    0|0
  • Sevmem.Dinlemem de

1|0
    0|0
  • Caz sevilmez mi. mümkün değil.. Evet tahrik eder sevişirken dinlenebilir hoş geldi bu fikir :)

1|0
    0|0
  • tahrik kısmına katılıyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Eh, eski dönemlerde p*rno filmlerde fiks jazz çalardı. Sadece kadınlarda etkisi yoktur muhtemelen.

Jazz eğer acid jazz ise bende de bayağı etkili oluyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...