ben eskiden böyle değildim?

baktım yağmur yağıyor spora gidemicem, evdede kimse yok ayarladım ses sistemini tv ye panjurları yarıya indirdim izlemeye başladım "sona doğru" adlı filmi yemek söylemiştim oda geldi yedim 4. partta yemek bitti son kızımları uzanmış izliyordum adam tam denizde umudu yitirmiş kendini derin sulara bırakırken yardıma geldiklerini gördü hemen kendine gelip yukarı doğru yüzmeye başladığında gözlerim doldu nerdeyse ağlıyordum, biraz daha gitsem oturup hüngür hüngür ağlicaktım, ben 3 sene önce böyle değildimm, çok daha sert düşünürdüm hiç birşeye önem vermezdim paradan başka, gangsta (mafya) falan olabilceğimi sanardım, 18den19 a geçiş dönemlerimde falan değiştiğimi hissettim daha önce 3-5 filmdede aynısı oldu hatta ağladığım filmlerde oldu, hatta rüyamda ailemden birinin öldüğünü görüp ağlayarak uyanıp uyandıktan sonra ağlıyordum, daha gelişmişini bloğuma yazdım bu bir soru değil anlattım sadece, hayat çok güzel lütfen anı yaşayın değerini bilin hayatın, hatta kötü bir durumdaysanız dahi belki o kötü durum başınıza bir daha gelemicek tadını çıkarın

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• Hayatınımı Yazdın. Film Bittiyse Pilavlıyada Bekleriz Mübarek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Duygusallaşmişsin o yuzden aglamis ola bilirsin hem filmde insani aglaticak bir durum varmis.Geçer ya meraketmee.bende bazen bir filme bakiyorum ve oyle yeri geliyo ki agliyorum.Bende gecen yil bende boyle deyildim :)

0|0
    0|0
  • Sen söylüyorsun iste belki de 19 dan 20ye geçerken eski haline dönersin merak etme sen :D

0|0
    0|0
    • evet biliyorum sonundada yazdığım gibi sadece paylaşmak istedim bu durumu soru değil yani bu arada 20 yaşımdayım 17 lerde falan öyleydim, anlatımım iyi değildir yazıda, sözelde çok daha kötü :D

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...