Maymunlar Cehennemi; Şafak Vakti - 11 Temmuz' da Sinemalar' da, Ne düşünüyorsunuz?

Fragman : http://www.youtube.com/watch?v=s88Qsukvyl8

Sinemalar.com Film bilgileri : www.sinemalar.com/.../maymunlar-cehennemi-2

Caesar'ın liderliğinde genetik olarak gelişen ve sayıca artan maymun ulusu,10 yıl önce ortaya çıkan yok edici virüsten kurtulmayı başaran bir grup insan tarafından tehdit edilmektedir. Aralarındaki pamuk ipliğine bağlı barış uzun sürmeyecektir. Dünya'daki hakim ırkın kim olacağı, iki tarafta savaşın eşiğine geldiğinde ortaya çıkacaktır.

Film hakkında neler düşünüyorsunuz?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• İlk filmini çok beğenmiştim sonra bir film daha yaptılar 2011 de sanırım James Franco ile o harikaydı. Bu devam filmi de çok güzel olacağından hiç şüphem yok bu tür filmler hep ilgimi çekmiştir şüphesiz ki yine harika bir film bizi bekliyor..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu filmin ilki baya eski olmalı. 8-10 senelik sanırım ve ilkini izlememe rağmen unuttum. 11 Temmuz kötü bir tarih bence, yazın sinema bana göre değil.

0|0
    0|0
    • İlk film 1968 yılına ait :)

• Aman karışıkmış :) Ben muhtemelen 2000'lerin başındaki filmi ilk film sanıyorum. İzlediğimi hatırlıyorum da konu ve ismi aklımda kalmamış.
      Devam etsin bakalım, bir yerde yakalarız belki ucunu :)

• izlemeden hakkinda ne düsünelim yani

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Birincisi hoşuma gitmişti. İkincisine de mutlaka gideceğim. İçerisinde Gary Oldman olan her filmi severim. Fakat Türkçe dublajlı filmleri sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • 2000 lerde çıkan maymunlar cehenneminin devamıysa güzel filmdi ilki :)

0|1
    0|0
    • Hacı diğer filmleri bilmem de bu seri yenisi.

2011 de çekildi ilki, bu da devam serisi olarak sürecek.

• Gelsin de izleyelim.

0|0
    0|0
  • cesar harikaydı son filmde
    Nasıl oluyorda böyle mükemmel oyunculuk yaptırıyorlar maymuna... ilginç...

0|0
    0|0
    • Yüzüklerin Efendisi filminde ki gollum karakterinde kullanılan teknoloji aynı şekilde kullanılıyor.
      cesar karakterini Andy Serkis (Yüzüklerin efendisinde gollum) canlandırıyor.

Efektler olsun, kurgu olsun en sade biçimde anlatacaklarını düşünüyorum. Bu yaza damgasını vuracaktır.

• Estella Warren yok bu filmde, ama yinede seyredilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...