Bu filme gitmeyi düşünüyor musunuz?

www.sinemalar.com/film/225675/azem-cin-karasi 30 mayısta vizyona giriyor, 30 mayısta gideceğim. :D:D 1 gün bile beklemem o derece merak ediyorum. Siz ne düşünüyorsunuz film hakkında? gidecek misiniz?

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• Memeli mestan oynuyomuş merak ettim şimdi, ama türklerin korku filmlerini beceremediği bir gerçek

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Aslinda malzeme olarak kullanilacak cok şey var ama bunlari yazacak ve oynayacak yetenekteki kisileri malesef entrika dolu sinema ve dizilerde goruyoruz. O yuzden oynayan oyuncular filmlerde emanet gibi duruyor. Butun korku filmlerindeki oynayan oyuncularin cogunda bir zorlama goruyorum. Buda izleyiciyi tatmin etmiyor.

0|0
    0|0
  • korku filmlerini seviyorum açıkçası ancak bizde olmuyor olmuyor ne yapsak olmuyor:)
    dizi siema sektöründe çok gerideyiz keyf alamıyorum izlesem ne izlemesem ne :)

0|0
    0|0
  • Basit basit filmler

0|0
    0|0
  • ben Godzilla'ya gidicem kendime bir arkadaş bulabilirsem, adamlar film yapıyo ajan. bizimkilerde iki ayet okuyo birkaç efek dayıyo ondan etkileyip korkutuyo.

0|0
    0|0
  • düsünmüyorum

0|0
    0|0
  • Olmamış beyenmedim.

0|0
    0|0
  • tutmaz bu film in cin top oynar sinema salonlarında -.-

0|0
    0|0
    • valla top oynamycam gayet filmi izliycem sinema salonunda glfhlkjfkgh filmdeki cinler top oynuyosa bilemedim şimdi ://

• deme öyle :((

• ben demiyorum sen kaşınıyosun bir gün gece yalnız falan kalırsın aklına gelir kafayı tırlatırsın elektirikler de kesilirmiş tam o an al sana çifte sçış -.- dsadsad

Kızlar Ne Diyor 4

• kenana yazıh oldu :D

1|0
    0|0
    • esas olan memelimestana oluyo görmüyomusun lghljfklgjlhkj

• sevgilisi sonuçta :/ tırsttım hafiften

• gitsemde şöyle bir gerile gerile izlesem diye nasıl sabırsızlanıyorum fşhklşghj bir adet memelimestan ne denli korkutucu olabilir ki :// lkfghj

• Cıx Türkler korku filmi beceremiyor anacım.

0|0
    0|0
    • bu tarz filmler ilgimi çekiyor benim. bide şu kız oynuyor ya. ondan merak ettim iyice. :D

• Bizim millet bıkmadı iyi sıhhatte olsunların üzerinden prim yahut rant elde etmeye. Hayır yazık emeklerini de vermiyorlar.

0|0
    0|0
  • Yurtdisinda yasadigim icin pek oyle bir imkanim yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...