içinizdeki yartıcılı ortaya cıkarmak icin kimden nasıl destek gordunuz?

içinizdeki yaratıcılıgı ortaya cıkarmak icin ailenizden hocalarınızdan yardım gordunuzmu? ders kıtapları dısına cıkıp hocalarınız sizin en doğal hakkınız olan hayal kurma kendi utopyanızı ya da kendi bilinc altı becerileriniz yaratma hakkınız engellenmemis olmasaydı nasıl bir insan nasıl bir birey nasıl bir kişi olurdunuz? ( soru biraz zor kafa acıcı bir etkisi var biliyorum ama baska turlu sorulamazdı) ör: kendimden soylim orta okulda siir de dereceye girdim lakin lise sınavında puanım cok iyi degıldı matematik problemım herzaman var (carpım tablosunu bile zor ogrendım diyim ) ama kelimelerle iyi oynayabiliyodum lisede sacma sapan bir okula girdim edebiyatım bile kotulesti sonra bir sekilde uniye yurt disinda gittim ilk ıkı sınıfı orda okuyup turkiyeye trasfer ettirdim kendimi burdada reklamcılık okumaya basladım fakat hocalarımdan biri once hikaye yarısması duzenledı sınıf capında birinci oldu sonra siir yarısması acık ara birincilik aldım o hocam (nurdan hocam saygılar) sonrasında edebiyat bolumu hocaları ile tanıstırdı saolsun bolum baksanına assitanlık yaptım bu sırada reklamcılık okudugum icin dersler de agırlasınca assitanlıga biraz ara vermek istediğimi soyleyince reklam bolumu hocalarım derslerı edebiyattan sec kredini o derslerle tamamla bizim icin bu daha onemli diyerek buyuk bir iyilik yaptı ve suanki meslegimin alt yapısını yapmama kariyerimi belirlemeye yardımcı oldular var mı sizinde boyle hikayelerınız hocalarınız ya da destek yerine kostek olanlar?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• Kimseden destek görmedim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...