Yazar olmak ister miydiniz ?

küçüklüğümden beri çok şiir yazıyorum cevrem kitap yazmamı istiyor ama kendıme güvenmiyorum üstelik duygularımı sadece yazarak anlata biliyorum =) napmalıyım

0|0
11|23

En İyi Kız Görüşü

• Hayalin neyse onu ol, şiir bende çok severim.
    En güzel şiirimi buldum hatta. Ama o yok

0|0
    0|0
    • :D hayalım pastane işletmek kurabıyelerın ıçıne mınık notlar yazmak =)

• gülümsedim :)

• Bazen hayat durdur yere (bir sebep bulup) gıdıklar işte boyle... :D

Erkekler Ne Diyor 23

• Sylvia Plath'a aşığım. Kendisinin haberi yok çünkü öldü.
    Yaz arkadaş yaz. Yazan insanlar yüreği mis gibi insandır.
    Kaleme kağıda ne kadar incindiğini döker yazar dediğin, karşısında kim varsa sustuklarını döker. Yaz. Sen beğeniyorsan herkes beğenir.

1|0
    0|0
  • sana bir hikaye bu benim hikayem ve gerçek , tiyatroyu çok seviyorum , ama Türkiye de şartlar malum , gittik alakasız işletmeyi bitirdik ,, ama tiyatro sevgim hiç bitmedi , alkışları satın alamassınız ,, dalkavuklar hariç , o alkış sesini istiyordum ,35 yaşında yani bundan 8 sene önce müjdat gezen tiyatro okuluna yazıldım , üzerine para vererekte , olsa kurslara eğitime katıldım ,, çok istemiştim ,, ve yaptım , sonunda 5 hafta sonu kadıköy Halk eğitim Merkezinde , bir oyunda başrol oynadım ,, Müjdat hocamdan tutunda yıldız hocam , ve daha bir sürü değerli tiyatro sanatçısının ön sıralarda beni ayakta alkışlarken ,, gördüm , bu hayatımın en güzel anları olarak kaldı ,, iyikide yapmışım ,, burdan çıkan sonuç asla , erteleme , keşkelerle doldurma hayatını ,, dene ,, ister başarısız ol ,, hiç fark etmez ,, en azından kendin için bir şey yaptım diyeceksin sonunda buna emin ol

0|0
    0|0
    • =) cok gzuelmıs

• o zaman ne yapıyoruz hemen , laptopuna ya da klasik olarak bir çalışma kağıdına hemen ama hemen şimdi aklından geçen satırları , dizeleri yazmaya başlıyorum ,, oldumu , inan istiyorsan bunu cidden başarakcaksın

• ıns canım

• Alanım üzerine ya da gezi yazıları üzerine yazabilirim belki ileride.

0|0
    0|0
  • Seninle aynıyız diyebilirim, yalnız bu soruya nası ccevap vereyim- kelin ilacı olsa basına surer derler. en iyisi ben beklemeye devam edeyim...

kitap yazmak o kadar kolay mı, hic bilmezler olacak mı olmayacak mı, içimdeki fırtınaları o kitap kaldırır mı, en iyisi ben beklemeye devam edeyim.

kimse bilmez neden hep yazıyorum, insanlar dinlemekten bıkmıs bosa laf anlatıyorum, kaybettigim mutlulugu sayfalarda buluyorum, en iyisi ben beklemeye devam edeyim...

0|0
    0|0
  • yazarsan okuruz :)

0|0
    0|0
  • isterdim ama olamadım malesef

0|0
    0|0
  • Sey kiz arladasimla kavga ettik ve bende dusuncelerimi yazarak anlatamiyorum sen bisey yazsan olurmu ya :)

0|0
    0|0
  • yazar olmaya aday bir tanıdığım var ama biraz kendini geliştirmeli

0|0
    0|0
  • Ben ıstemezdım

0|0
    0|0
  • En iyi yaptığın şeyi tabiki, yazmalısın :)

0|0
    0|0
  • Çok isterdim

0|0
    0|0
  • Değerli yazlarindan bizi mahrum etmee :)

0|0
    0|0
    • :D okumak mı ıstıyon

• Ehh iştee :)

• .d BN ONU yenı yazdım =) dusunmeden hemde

• Bencede sen olabilirsin. Yaşında müsait =)

0|0
    0|0
    • yaşim kaçmış =)

• Ohoo ben nerden biliyim yanlış olduğunu =) O zaman sen şimdi başka şeylere yönel. Hele biraz daha yaşın olgunlaşsın =) Kaleme almak için yaşaman ve tecrübe etmen gereken bir sürü şey var daha =)

• yaz o zaman bir yerden başla bence...

0|0
    0|0
  • Allah kurtarsin ne diim..zor is

0|0
    0|0
  • İnternet yazarlığı yani blogger ol bence önce orda dene

0|0
    0|0
  • hayatı yazıyorum yetmez mi?:d

0|0
    0|0
  • olmak istemezdim sanırım yeteri kadar herkese yazılıyorum burada :))))

0|0
    0|0
  • 1700'li yillarda evet ama simdi degil.. Her kafadan bir kitap cikiyor :)

0|0
    0|0
  • kendını gelıstır

0|0
    0|0
  • wattpad diye birşey var oraya yazmaya basla

0|0
    0|0
  • ben yazarım zaten. dalga geçtiğimi sanma.

0|0
    0|0
  • hayatımı yazsam en az bir Henri Charriere'ın Kelebek adlı romanı kadar ilgi görür karlı bir kış gecesi doğan ben 8 yaşında sigaraya 9 yaşında alkole 12 yaşında uyuşturucuya başladım bir evim bir ailem olduğu halde sırf seviyorum diye sokaklarda kaldım kimsesizler yurdundan tut hapishaneye kadar herşeyi gördüm masterımdır zaten hapishane benim aslında yazsam best seller olmazsa şerefffffsizim

0|0
    0|0
    • ben şiir manasında demıştım ama satar =) bu hıkaye

• o zmn şair olmak ister miydiniz? diye sormalıydın. tabiki de sonuçta yaşanmış birşey insaların ilgisini daha bir çekecek ama sorun şu ben o kitabı yazıp kendimi deşifre etmek isteyeceğimi sanmıyorum :)) belki yıllar sonra fikrim değişir bilemem. kitap okumayı seven bir insanım. hapishanede okuduğum kitabın haddi hesabı yok. insan okudukça yazmayı da sever hale geliyor. olurda bir gün Yaşanan Yaşanmamışlık adlı bir kitap görürsen bilki fikrim değişmiştir :D

Kızlar Ne Diyor 10

• İsterim şimdiden şiir denemeleri ile başladım zaten çevremdeki herkes ililerde bnden kitap beklediğini söylüyor

1|0
    0|0
  • Öncelikle kendine güven sabırlı ol hangi alanda yazabilirsin roman hikaye şiir kişisel gelişim ilk bunu bulman gerek ve yazar olan insnalarla konuşman çok yararı olur eğer istersen bu konuda bir kişiyi önerbilirim oda denemeler yazan biridir bilgisi olduğu kadar yardımcı olur size

0|0
    0|0
  • hayalim yazar ya da ressam olmaktı ilkokul hocam büyüyünce kesin olursun inanıyorum buna derdi hey gidi heyy

0|0
    0|0
    • :D benım hayalım deyıldı bı andA oldu üstelık hıc kendımden beklemezdim

• Kendine guvenemiyorsan once farkli bir isimle kitap cikrip tepkilere gore kendine guvenin artabilir ama azicik yetenegin varsa dene derim. Kelimelerle ugrasmak apayri bir olay..

0|0
    0|0
  • ne güzel o zaman satırlarla dostluk kursaydın. yazar olmak belki isterdm ama olmasamda kelimelerle haşir neşir olmak yetecek bana :)

0|0
    0|0
  • Ben istiyorum napmalym :)

0|0
    0|0
  • İsterdim.İçimde gizli bir yetenek olduğunu düşünüyorum açıkçası.

0|0
    0|0
  • İsterdim. Önceden bende şiirler yazardım ama çöpe atardım o şiirleri nedense :)

0|0
    0|0
  • yazmalısın :) ;)

0|0
    0|0
  • ben yazar olmayı gerçekten çok isetrdim

0|0
    0|0
    • yazabılırsın bence dene

• bak şimdi yazdım ( parmak uçlarım aklımdakı zar zıyan duygularımın anlatıcısı olmuştu gözlerim içimdeki acının tarifi
      gülüşlerim sahte bakışlarım donuk şimdi görüyorum çünkü ben hala kendimi anlamadığımı.

• hmm çok güzel olmuşş :)) ellerine sağlık
      hadi benim içinde birşeyler yazsanaa :) özelden mesaj at bana :) merak ettim :)

Yükleniyor...