Kadınları etkilemek, kültür kazanmak, değişik bakış açıları kazanmak istiyorum; nasıl yapabilirim?

Birden fazla sorum var arkadaşlar.Kültürlü biri sayılırım ama buna daha fazla şey katmak istiyorum.Yani ortamlarda bir şeyler konuşulurken fikrim olsun düzgün bir şekilde bende katılayım biraz felsefe yapayım istiyorum.

Kadınlarla nasıl konuşulması gerektiğini öğrenmek onlarla konuşurken onları düşündürmek istiyorum.

Konulara başka bakış açılarıyla bakmak istiyorum.

Yani genel olarak felsefe gibi bir şey istiyorum.Neler önerirsiniz? Linkler verirseniz sevinirim, okumalık yerler falna.

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• İki kadın uğruna ya rab..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kadınları anlatan bir kitap okuman yeterli felsefi pek önermem kişisel gelişim oku seni daha çok geliştirir bireysel olarak felsefi düşüncesel olarak geliştirr

0|0
    0|0
  • bence kadinlari etkilemek icin degil kendi kisiligini etkilemek icin oku oku oku, o zaman kadinlari etkilemk icin yapmayi düsündügün bu olaydan utanirsin:))) bence önce kendine saygi duy , sonra kizlar sana zaten saygi duyar:)))

0|0
    0|0
  • bol bol kitap oku. laf olsun diye değil ama ciddi ciddi sindirerek oku.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Arkadaşların da dediği gibi kişisel gelişim kitapları ile başlayabilir sonra felsefi kitaplar okuyabilirsin.Ama ben sıkılırım diyosan türü farketmez kitaplar okuyabilirsin bolca.Belgeseller izleyebilir bu konuda iyi olan ünlü kişileri, felsefecileri araştırabilirsin.Ama unutma bu okuduklarını gördüklerini işittiklerini hayatına uygulamalısın yoksa yeni aldığın arabaya hiç binmemek gbi bişey olacaktır.

0|0
    0|0
  • Her kadın bunlardan etkilenecek diye bir yasa yok.

Ayrıca kültür de geniş bir konudur. Kültürden anlaşılan şeyler farklıdır. Kimisi popüler küresel kültür, kimisi folklorik yerel kültürleri ön planda tutar. Dizüstü-Yeraltı edebiyatlarını "kültür"den sayan vardır, saymayan vardır. Bu gibi şeyler işte.

Sana önerim fazla muhalif, fazla isyankar olmayacak ölçüde kültürlenmen. Kadınlar aşırı muhalif erkekleri sevmez, kendimden biliyorum :)

0|0
    0|0
  • İlhan Uçkan'ın kitaplarına bir göz at, öyle denilenin aksine çok fazla kültürlü olmaya gerek yok (kültürlü olmak iyidir ama kadınları etkilemek için tabi), güncel ol yeterli

0|0
    0|0
  • Kitap okumak en klasik herkesin söyleyeceği bir şey o yüzden söylemiyorum.Benimde işime yarar arkadaşların yorumları takipdeyim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...