Kardeş payı bir harika bazı arkadaşlarım gülmüor bir ben mi anlıyorum esprileri?

Tipler komik, hikaye komik, oyunculuklar şahane daha ne olsun

Güncellemeler:
Recep ivedik e gülenler buna gülemez zaten

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• bu ekibi leyla ile mecnun ekibine benzetmene katılmıyorum. leyla ile mecnun'da sıkılıyordum ve hiç izleyesim gelmiyordu hatta doğru düzgün izlemedim bile yani bir iticilik vardı ama bunlar ne yapsa izlenir. işler güçler çok daha komikti ama bunda da espri seviyesi aynı olduğu için kesinlikle kendini izletiyor. dizileri, filmlerine göre daha başarılı ama filmler beklentinin altında kalıyor genelde.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Harika olan çArşi

1|0
    0|0
  • Kardeş payındaki akıl işi esprilere gülmeyen akıllı tv'de komik video izlesin zaten ^_^

1|0
    0|0
  • kardeş payına gülemeyen bir insanın mizahında şüphe duyarım ben şahsen.

1|0
    0|0
  • Buna bende gülemiyorum, eskisi daha güzeldi

0|0
    1|0
  • Göreceli bir kavram bu, ben de çok seviyorum.

1|0
    0|0
  • Arkadaşların sağır ve dilsiz olsa gerek :)

1|0
    0|0
  • Bence saçma diziler çok, dediğini bilmiyorum hiç izlemedim, ama komiklik yapayım derken küfür eden, rencide edici kelimeler kullanan şahsiyetlere insanlar nedense katıla katıla gülüyor

0|0
    1|0
  • çok kaliteli başarılı bir dizi izlerken bir süreliğinede olsa unutuyorum dertleri gülüyorum :)

1|1
    0|0
  • Hilmi süper yaa :D

1|0
    0|0
    • Hilmi nin reklamlarına da bayılıyorum

• Hahaaa haydar haydarmış ya la bu ;)

• Hilminin paraya sıkışması ;)

• baĞzı kişiler hiçbişi anlmaaz sinir oluyorum yaa dalasın geliyor

1|0
    0|0
  • Eğer gulmeyen varsa esppri anlayisindan suphe ederim vallahi :)

1|0
    0|0
  • yapılan mizah çok farklı. bende işler güçleri çok fena takip ediyordum, gülüyordum. bu diziyi pek izleyemedim ama aynı kıvamda olduğuna eminim. mizah ve komedi anlayışına ters düşüyor kiminin beğenmeyebiliyor.

0|0
    0|0
  • Oradaki oyunculara olan ilgin ya da sevgin onları laflarına alışkın yapmış olabilir seni sonuçta leyla ile mecnun dizisinin oyuncularının yaptığı bende özledim dizisi de tutmadı deyip bitirdiler. Anlıyacağın popülerlik bu devirde çok önemli.

0|0
    0|0
    • Olabilir çalgı çengiden beri çok severim ama kadro komple iyi kahve de otutan tipler falan çalgı çengideyken kimse tanımıyodu ki onları mizah anlayışıma hitap ediyorlar ben de recep ivedik e gülemiyorum o daha popüler

• Yani o dizinin şansızlığı çıkma zamanı vs.vs.

• Anlayamıyor onlar.

0|0
    0|0
  • Gülmeye üşendiğimden izlemiyorum kardeş payını. İlk 2 bölümünü izlediydim sadece

0|0
    0|0
  • Dizilerden hoşlanmam normalde.
    Ama o diziyi başarılı buluyorum.

0|0
    0|0
  • 6 ya 6 halı saha espiri aklıma geldikçe hala kriz geçiriyorum, geçen haftaki bölümden, baazı arkadaşlarının espri anlayışları biraz sorunlu..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bencede çok güzel harika :) bazı insanların mizah anlayışı yok :)

1|0
    0|0
  • bende çok severimmm :D

1|0
    0|0
  • bende gülemiyorum nedense ona

0|0
    0|0
  • Yok sorun sende değil valla bende gülsem mi gülmesem mi bilemiyorum çokta komik gelmiyor açıkcası

0|0
    0|0
  • Herkesin espri anlayışı farklıdır.

1|0
    0|0
Yükleniyor...