Dizi tavsiye edin lütfen.. biliyorum bu sorulardan çok soruluyor ama ben sevdiğim tarzları yazim siz ona göre söyleyin..?

her diziyi sevemiyorum.. şu an takip ettiğim the vampire diaries ve the originals var bunlar haftada bir olduğu için diğer zamanlarımı the big bang theory ile geçiriyorum 6 sezon kadar izledim biraz araya farklı dizi olursa fena olmaz bu tarz izleyen arkadaşlar komik veya duygusal dizi olabilir yorumlarınızı bekliyorum. teşekkürler şimdiden :)

0|0
11|16

En İyi Erkek Görüşü

• dexter

0|0
    0|0
    • dexter ı bir yere kadar izledim ama eski merakım kalmadı koptum ondan yani 4. sezon olabilir bir yerde kalmıştım geçen sene 4 ten sonrası nasıl devam edim mi tekrar sizce

• hiç düşünme walking dead i izle :)

• tamam sağol walking dead e karar verdim diğerlerini de bir iki bölüm izleyip denicem denicem :)

Erkekler Ne Diyor 15

• orphan black güzel dizi

0|0
    0|0
  • Baktım da breaking bag , vikings , the oz diyen yok çoğunuz çok şey kaciriyorsunuz:) izlenmesi gereken diziler bunlar breaking bag'i izle ondan sonra vikings the oz ağır bir dizi

0|0
    0|0
    • breaking bad e iyi diyorlar çok takipçisi var ama ben iki bölüme ara ara baktım tvde ağır olabilir mi acaba çnkü fazla kaptıramadım kendmi

• Bence en iyi dizi breaking bag - the oz tartisilir kararsizim ben bu 2 diziyi tekrarlarca izlediğimi bilirim ama vikings spartacusten iyi bundan inim

• tamam teşekkür ederim

• prison break veya supernatural.

0|0
    0|0
  • komiği duygusalı bırak sana aksiyon macera lazım lostu izle 6 sezonluk dev yapım on numara beş yıldız :))

0|0
    0|0
    • ben başlamamıştım dizi bitsin başlarım toplu izlerim demiştim sınav hazırlığındaydım.. sonra hani şu ''lost çok bozdu'' muhabbeti çıktı ya ben de vazgeçtim izlemekten :)

• rica ederim insallah begenirsin yani sonuçta senin izleyeceğin dizi farklı benimki farklı bilinmez...

• haklısın sağol :)

• Supernatural tam senlik olabilir. Çoğu kişi izlemeden saçma diyor. Ama onun üstüne pek dizi tanimam. Daha 1 sene oldu baslayali ona. şu an 9.sezonda sanirim. Bir ayda 8 sezon izledim :) ayrıca arrow ve legend of the seeker derim

0|0
    0|0
    • supernatural evet 9. sezonda ama yaz tatilinde eve gidince izlicem biriktiriyorum :) benm de en sevdiğim dizi o arrow u öneriyorlar konusu ne acaba

• İlk 3 sezon bence çok güzeldi. Sonradan melek şeytan isleri girince araya seyircilerin beklentisi yükseldi. Ama güzel yani hic sıkmıyor ve her bolumu film gibi gidiyor. Sirf bu yüzden 20 sezon daha izleyebilirim :)

• aynı fikirdeyim :)

• How i met your mother, suits, two amd a half man, dexter, da vinci demons, vikings, walking dead, game of thrones ozellikle suitdi tavsiye ederim muazzam bir dizi zaten harvey i gorunce karizmasina falan hayran kalacagin icin birakamayacaksin :D

0|0
    0|0
  • Resurrection, Sons of Anarchy, Falling skies, Skins

0|0
    0|0
  • Super natural imbd 8 siddetle tavsiye ederim
    Teen wolf
    Fringe
    Dexter

0|0
    0|0
    • fringe bitirdim supernatral izliyorm :) dexter a yeniden başşlıyorm :) teşekkür ederm teen wolf bilmyorm düşüneyim sağolun

• American Horror Story size uygun olabilir ve güzeldir de. :)

0|0
    0|0
    • az önce bir arkadaş da önerdi teşekkür ederim :)

• Beğenirseniz bana da söylemeyi unutmayın. :D

• tamam olur teşekkür ederim

• kurlar vadi izle 10 yıldır devamediyor :D:D:D

0|0
    0|0
  • being human izle senin izlediğin türlere uygundur. seversin.

0|0
    0|0
  • game of thrones, arrow, vikinks :D

0|0
    0|0
  • kurtlar vadisi pusu tam sana göre :D

0|0
    0|0
    • hıııı evet ben de öyle düşünüyorum

• çok kendini kaptırma dizilere :) 2-3 tane izlesen yeter.

• 2-3 diyosn da 2 tanesi haftada bir yayınlanıyorken izliiyorum devam eden dizi olduğu için aynı bölümlerle takip ediyorum o yüzden bunları saymıyorm bile haftada 2 saatimi almıyor o yüzden onlar köşede dururken yeni diziler keşfetmeyi istiyorum

• The walking dead, Spartacus. Keşke izlemeseydim =/

0|0
    0|0
    • Ben izlediğim bir diziyi tekrar izleyemiyorum. Bu iki diziyi ilk bölümlerinden itibaren izlediğim de günde 12 bölüm falan rahat izlerdim. Sen günde yarım bölüm izle =)

• :) tamam peki öyle yapim sağol :)

• Teen wolf izleyebilirsin.İzlediğin dizilere uyumlu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• TVD'ı başladığı zamandan beri takip ediyorum biraz sıkmaya başladı ama o kadar sezondan sonra bırakamıyor insan :)
    2 broke girls'e başlayabilirsin gerçekten çok komik ve eğlenceli bir dizi. Supernatural'ı da izleyebilirsin hoşuna gider tarzına uygun. Skins gençlik dizisi ama aslında p*rno dizisi olarak geçiyor başlayacaksan bu şekilde tarif edeyim ki ona göre başla ben izliyorum gayet güzel bir dizi. How I Met Your Mother'ı tavsiye edebilirim kesinlikle pişman olmazsın. Daha çok dizi var ben de önerebilirim :)

0|0
    0|0
    • Unutmadan AMERİCAN HORROR STORY'i mutlaka izlemelisin. Yoksa çok şey kaçırırsın :)

• az kaldı dayan :) teşekkür ederim önerilerin için :)

• rica ederim :)

• Beni affeti izle hergün var

0|0
    0|0
    • televizyonum yok bir de türk dizileri çok entrika ve içimi karartıyor olay bulamıyorlar hep birileri diziye ekleniyor hep bir olay.. tadında bırakmak lazım her şeyi

• Discovery nin yan kanalı

• tamam teşekkürler

• my mad fat diary dizisini bitirdim bende ilk sezon 7 bölüm 2.sezonda 6 bölümdü 3 günde bitti çok da beğendim

0|0
    0|0
    • kısaymış izlerim ben onu bu hafta ama konusu ne

• 1996 yılında geçiyo.Kilolu ve kendine güveni olmayan bir kızın psikolojik sorunlarından ötürü birkaç ay klinikte kalması ve klinikte kaldığı bu sürede psikologu ile sorunlarını halletmeye çalışmasını konu ediniyo.Klinikten çıktıktan sonra asıl olaylar başlıyor zaten. Klinikten çıksa da Rae belirli zamanlarda terapilere gidiyor.Yeni ortamlara giriyor. Bu süreçte günlük tutmaya ve yaşadığı olayları günlüğüne yazmaya başlıyor.Bazen duygulandırıyo çokça güldürüyo kısa bence bir iki bölüm izle beğenirsin gibi geliyo

• hmm güzele benziyor tamam onu da izlerim bir iki bölüm :) oo çok güzel öneriler alıyorum izlemek için sabırsızlanıyorum teşekkür ederim :)

• supernatural izlemelisin

0|0
    0|0
  • game of thorores =)

0|0
    0|0
    • bana ulasmak ole kolay olsaydıı =))

• Bulunmaz hint kumasimisin :)
      Ayrica her istedigini elde edeceksin diye birsey yok :))
      Ama sevgilin varsa falan onu bilemem tabi :) hani sadakatli hatun tripleri falan :)
      Neyse zaten vazgectim :) tanismasak da olur bosver.

• rein var supernatual var =) beıng human var =) teen wolf en ıyısı

0|0
    0|0
  • house m.d veya shameless

0|0
    0|0
  • bence kore dizilerine basla:))

0|0
    0|0
  • Boşver yabancı dizileri. Kapalıçarşı dizisini izle çok güzel ^^

0|0
    0|0
  • Skins izle

0|0
    0|0
  • house md friends 2 broke girls suburgatory doctor who...

0|0
    0|0
    • doctor who dan sıkıldım biraz izledim ama oyuncu değişikliğinde koptum sanırım baya oldu bırakalı

• belki ilk sezon çok çocuksu geldiği içindir ileride düzeliyor o :)

• tamam :) sağol

Yükleniyor...