ailemin izni olmamasına rağmen almalı mıyım sizce?

arkadaşlar ben motor almak istiyorm fakat ailemin rızası yok. özellikle babam çok karşı. motor ehliyetini de onlardan gizli almıştım zaten. ama motor benm için büyük bir tutku. olmazsa arkadaşın otoparkında sakliyim diyorum. ne yapıcamı şaşırdım valla :( yaptığım çok mu yanlış acaba :/

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Alt yapin ne kadar sorusundan cok sorulmasi gereken reflekslerin nasil zayif mi kuvvetli mi? Soğukkanlimisin? Ve dikkat alginin derecesi nedir ile birlik te psikolojik durumun ne kadar saglikli?
    Bunlarin cevapi eşliginde alip almamaya karar ver.

Ailenin fikirleri de onemli lakin onlarin fikirleri hayatina yol vermemeli.Fikirler uzlasma yolu olmali.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• alma bende tavsiye etmem, motoru olupda kaza yapmayan yoktur, hadi kendin neysede ya çok sevdiğin birinin zarar görmesine sebep olursan o motorda?

0|0
    0|0
  • bence alma demek ki ailen çok korkuyor ve insanın bazen aklına gelen bayına gelir iyisi mi gel büyük sözü dinle :)

0|0
    0|0
  • analar neler doğuruyor yaw :)

0|0
    0|0
  • Ailenden gizli bir sey yapmamalisin. Ikna etmeye calis

0|0
    0|0
  • Alma.Başına bir şey gelirse üzülürsün.

0|0
    0|0
  • bir erkeği bile aşırı rahatsız ediyorlar. birkaç gün kullandıktan sonra bir daha trafiğe çıkmak istemezsin bence tabi o birkaç günde başına birşey gelmezse.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• almamalısın bence.. aileler hep aynı fikirdeler neden diye düşündün mü.. kaza olasılığı yüksek ve kazada darbe alma olasılığı yüksek.. trafikte araba sürenlere ne kadar rahatsızlık veriyorlar kız motor sürücü nasıl rahatsız edilir sen düşün..

0|0
    0|0
  • ikna etmeye çalış

0|0
    0|0
  • başka bir şekilde öğrendiklerini düşün ve empati yap, bence yanlış..

0|1
    0|0
  • Bu aileler neden kendilerini çocuklarının sahibi olarak görüyor sanki bir eşya gibi, nasıl bir sevgi anlayışı bu.. Neyse. Konuşarak ikna et.

0|0
    0|0
Yükleniyor...