Özel söför tutup arabamla ist'dan izmir'e götürtebilir miyim?

Araba kullanmayı yeni öğreniyorum temmuzda ehliyetimi alıyorum. Arabam var annemle yazlıga gidicez yazın özel söförler var mı böyle tutup arabamızla bizi götürecek?
Varsa nerden bulabilirim?

Uzun yol tecrübem yok o yüzden endiseliyim araba kullanmak konusunda.

Güncellemeler:
Ya ben sizden özel söförüm olur musun diye sormuyorum okudugunuzu anlamıyor musunuz? nerden bulabilirim söför ilanları var mıdır özel söför sirketleri onu soruyorum.

0|0
3|21

En İyi Erkek Görüşü

• Ya arkadaş bir soru sorulmuş, soranın sorduğuna pişman ediyosunuz.Bu sitede o kadar saçma sapan abzürt sorular varken, bu gayet mantıklı, ne var bunda.

Araç ve şoför hizmeti veren firmalar var, ben firma ismi bilmiyorum ama var, bir araştırırsan bulursun.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Var arkadaşım var. Büyükşehirlerde bu hizmetleri veren kurum ve kuruluşlar var. Turizm belgesiyle taşımacılık ve şoför tahsis hizmetleri var. Aklıma isim gelmedi ama bilgi bulursam paylaşırım burada. :)

1|0
    0|0
    • tesekkür ederim gelirse aklına yazarsın

• Yarın arar kardeşimden alırım. Şu an yurt dışındayım. Kardeşim apar topar Ankara ya gitti elikolu kırıktı ve o gece kimse müsait olmayınca bir tur şirketinden şoför kiraladık. Bilgileri alır buraya yazarım ;)

• tanıdıklarına sor öyle herkesi yanına alma hemde uzun yolda ayrıca istersen arabasız git orda araba kiralarsın

0|0
    0|0
    • Evcil hayvanım var yoksa ucakla giderdik.

• Evet bu durum arabam var ehliyeti temmuzda alıcagım ama daha yeni öğreniyorum hemen cıkmaktan korkuyorum uzun yola.

• anladım temmuza var daha belki o zaman kadar daha rahat kullanmaya başlarsınız belki arkadaşlarınızdan biride sizinle aynı yere gidecektir birlikte gidersiniz şimdiden hayırlı olsun ehliyetiniz kazasız belasız kullanın inşallah

• İzmirliyim şoför ayarlayabilirim size

0|0
    0|0
  • Var tabiki ama uzak dur derim.

0|0
    0|0
  • yazın bende izmire gidicem uzun yol tecrübemde var fakat sadece izmire goturebilirim ondan sonrasına karışmam.üstüne üstün paralı çalışmıyorum ben :)

0|0
    0|0
  • Bak ben ehliyet aldıktan 2 ay sonra şehir dışına çıkmıştım. Zor değil hatta şehir dışında araba kullanmak şehir içinden daha kolay.

0|0
    0|0
    • ama ben simdi biraz korkuyorum daha yeni öğreniyorum

• Tek trafiğe çık biraz dolaş evinin yakınlarında zamanla aşarsın bu tedirginliği..

• vale hizmeti kapsamında araştır Google dan bitane bulabilirsin

0|0
    0|0
  • yani dayın amcan.. baban..abi.. akraban yok mu burdan özel şöfür istiyorsun

0|0
    0|0
    • Burdan mı istiyorum sence okudugunu anlamıyor musun nerden bulabilirim diye soruyorum hayret bisey ya

• ben sana burdan demedim ki.. özel şöför için güvenilir biri olması lazım.. googlede yaz.. şirkete bağlı çalışanlar var.. onlar en azından güvenirli insnalar.. ne oldukları belli

• Kaçırmasınlar dikkat et de.

0|0
    0|0
  • ücrette anlaşırsak işe başlıyayım? :D

0|0
    0|0
  • bir eş dosttan istenebilir ne gerek var şöfore :D

0|0
    0|0
  • aman güvenme kimseye yaa

0|0
    0|0
  • Sadece Hondama soforluk yapıyorum :(

0|0
    0|0
  • parayla değilmi öyle birini bularsan olar

0|0
    0|0
  • özel şöfürlük yaptım isterseniz referans verebilirim

0|0
    0|0
  • kiralama sirketlerine sor ya da gece yola cık yavas yavas git bişey olmaz

0|0
    0|0
  • ben istanbuldayım izmire gelip getirsem mi :)

0|0
    0|0
  • ögrenciyim senin şöförün olurum ücrette anlaşabiliriz :(

0|0
    0|0
  • ben götürürüm sizi :)

0|0
    0|0
  • Para b..k dion yani ehliyet olmadan araban olmus

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Tanımadığın biriyle uzun yola çıkma bu devirde. Otobus veya uçakla git orda araba kirala aynı paraya gelir zaten

1|1
    0|0
  • olabilir güvenn önemli

0|0
    0|0
  • sahibinden ya da başka sitelerde ilanlara bak

0|0
    0|0
Yükleniyor...