Müzik dinlerken ne düşünürsünüz?

müzigi sadece müzik dinllemek içinmi dinlersiniz yoksa müzik dinlerken hayal kurmayımı tercih edersiniz . çogu insan müzik dinlerken sözlerine dikkat ediyor bazıları melodisine bazıları ise odada sadece ses olsun diye açık unutuyor siz hangisindensiniz :D ben şahsen melodiye çok önem veriyorum çünki müzik dinlerken hayal kurmak gibisi yok tüm gün yapabilirim yani :)

• Melodi önemlidir
    50% (8)86% (6)61% (14)Oy Ver
  • Sözlere daha çok dikkat ederim
    38% (6)14% (1)30% (7)Oy Ver
  • Amaan maksat ses olsun kulagım boş kalmasın :D
    12% (2)0% (0)9% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
13|10

En İyi Kız Görüşü

• O gün ne yaşadıysam, moralimi bozan ne ise onları düşünürüm. Yada hayal kurarım falan.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Bilgisayar başındayken melodisi için dinlerim. Ama boş oturup dinlerken sözlerini falan takip ederim ama sadece ses olsun diye açmam müzik hiçbir zaman.

0|1
    0|0
  • türkçe pek dinlemem ritim ve bass a veririm kendimi.

0|1
    0|1
  • şuan Ahmet Kaya Kum gibi dinliyorum..

az biraz uzaklara götürdü

0|0
    0|0
  • sözler melodiye uyuyomu diye mesela en iyi örnek mustafa ceceli şarkı şarkısı :)

0|1
    0|0
  • melodi

0|1
    0|0
  • melodiii :) ama baznde makst ses olsn :D

0|0
    0|1
  • ben hayal ederim bambaşka alemlere dalarım gözlerim kapalı sanki yaşıyormuşçasına tebessüm ederim çünkü müzik bana mutluluk alemine götürür :)

0|0
    0|0
  • müzik dinlerken sahnede olup o şarkııyı kendimin seslendirdiğimi düşünür ne gariptir ki kendimi o kadar kaptırırım ki arada tüylerim diken diken olur o derece :D

0|0
    0|0
  • Sözlere dikkat ederim

0|0
    0|0
  • Melodi önemlidir rapte bile

0|0
    0|0
  • sözlerinin anlamlı olması gerekir ama melodi de önemli ne yalan söyleyim..

0|0
    0|0
  • eski sevgilimi

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• benim için melodi olmazsa olmazdır. zaten arranjörler en çok melodiye önem verirler. Zaten müzik zevkim olarak pek sözlü müzik dinlemem. Klasik ve Flamenco müziklerini her zaman tercih ederim. Çünkü gerçek müzik onlardır. Notalarının dansıyla insanın ruhunu okşuyorlar. Söz ise bence gereksiz bir lakırtıdır. hatta çoğu sözler bence şarkıyı kirletiyor..

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|1
  • Sözlerine pek dikkat etmem. Çoğu zaman da şarkının özel bir anlamı yoksa sözlerini fark etmem bile. Ezgisi daha hoşuma gider; enstrümental parçaları da ayrı bir severim zaten.

0|1
    0|0
  • Alır götürür geçmiş günlerime bazen iyi bazen kötü işte öyle bir şey

0|1
    0|0
  • Sözlere dikkat ederim

0|0
    0|0
  • hayal kurarım

0|0
    0|0
  • Sözlere daha çok dikkat ederim

0|0
    0|0
  • kedi yavrularının süt içerken ağız şıpırdatmamaları için geliştirdiğim projeyi düşünürüm ben.

0|0
    0|0
  • Gizli Kullanıcı ahbap: sözlerini düşünürüm. yani ne demek istediğini anlamaya çalışırım.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim cevabın için Gizli Kullanıcı ahbap.

• bu arada fazla kasma kendini müziğin akışına bırak kendini :D

• ben TŞK ederim ahbap:D yok kasmıyorum daha şarkının ilk girişinde bazılarının ne halt olduğunu anlıyorum:D

• Ben birşey düşünmem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...