Kitap önerisi istiyorum size zahmet?

Hoşnut kaldığınız , etkilendiğiniz kitapları paylaşır mısınız?

0|1
11|12

En İyi Kız Görüşü

• Fakir Baykurt - Kaplumbağalar
    Gabriel Garcia Marquez - Yüzyıllık Yalnızlık
    Halit Hüseyni - Uçurtma Avcısı (romandan uyarlanan filmi de var izlemeni tavsiye ederim.)
    Yann Martel - Pi'nin Yaşamı (romandan uyarlanan filmi de var izlemeni tavsiye ederim.)

aklıma ilk bunlar geldi. hepsi de harika kitaplar ve filmler.

0|0
    0|0
    • Halit Hüseyni'nin ve Marquez'in bu kitaplarını okumamıştım bakınacağım , teşekkürler.

• aşkın metafiziği ve ilk aşk kitaplarını bilmiyordum sağol :)

• Rica ederim:)

Erkekler Ne Diyor 12

• Bizim Büyük Çaresizliğimiz.
    Tutunamayanlar.

1|0
    0|0
  • grinin elli tonunu oku

1|0
    0|0
    • ilgimi çekmemişti pek çakma harlequin eserlerinden gibi geldi bana , teşekkürler yine de.

• Beyninizi Değiştirin, Hayatınız Değişsin Dr. Daniel G.AMEN

1|0
    0|0
  • 1) Hush Hush - Becca - Meleklerin olduğu harika fantastik bir kitap + aşk
    2) Hiç Kimse Sıradan Değildir - Zarsuk - Ot gibi bir hayatı olan 19 yasında bir gecin neler yapabılıcegı harika bir kitap
    3) Sus -Sara - Sevgilisini kurtmak için ne uğraşlar veren fantastik bir kitap tek sorun ince olması
    4) Kemik Koleksiyoncusu - Jeffery - Seri katilli bir kitap harikaa
    5) Bana Düşlerini Anlat - Sidney - İnsanın benlikleri ile ilgi psikojik gerilirim.

Top 5 im bunlardır :))

0|0
    0|0
  • epiktetos, düşünceler ve sohbetler. bunu mutlaka oku güzel kardeşim. pascal'ın düşünceler'ini oku. tolstoy'dan insan ne ile yaşar'ı da tavsiye ederim kısa ama dolu bir kitaptır.

0|0
    1|0
  • Uçurtma avcısı, Ağlayarak okumuştum...

0|0
    0|0
  • Boleyn Mirası nı tavsiye ederim sürükleyici bir roman

0|0
    0|0
  • aklından bı sayı tut
    avucundakı kelebek
    eylül
    s*k**r et
    sıcak gece
    tavsıyelerımdendır

0|0
    0|0
  • Grinin 50 Tonu.

0|0
    0|0
  • kitap okuma ağaçlara acı biraz :D

0|0
    0|1
  • Şeftali Portakalı diye bir kitap vardı yazarını unuttum

0|0
    0|0
  • Freidrich Nietchze - Böyle buyurdu zerdüşt ---güzel kitaptır ama biraz kafa yormak lazım felsefi kitap

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Yağmur Sonrası, Bin Muhteşem Güneş, Bögürtlen Kışı, Aynı Yıldızın Altında, Her Yer Gökyüzü, Atesbocegi Yolu, Gerçek Renkler vs. Harika kitaplar. Her birini okurken bin kere gozlerim portledi, agladim. Okumalisin.

0|0
    0|0
    • Aralarından Bin Muhteşem Güneş'i okudum ve gerçekten beğendim diğer tavsiyelerinde onunla eşdeğer ise hepsine ayrı ayrı bakacağım , teşekkürler.

• chrısty brown-sol ayağım
    jojo moyesten-sevgilimden son mektup
    Ahmet batman-soğuk kahve / sabah uykum
    Canan tan- yüreğim seni çok sevdi
    Elif şafak-Aşk :)

0|0
    0|0
  • Elif Şafak : Aşk
    Canan tan : en son yürekler ölür
    Pc cast ve Kristin cast: işaret
    pc cast ve Kristin cast: ihanet ( pc cast ve Kristin castin bütün kitaplarını tavsiye ederim)
    Ayse kulin adi: aylin
    Adam Faber : empati

0|0
    0|0
  • Grinin elli tonu, kürk mantolu madonna, uçurtma avcısı

0|0
    0|0
  • Aşkın büyülü mucizesi :)

0|0
    0|0
  • fantastik kitapları severmisn ya da aşk?

0|0
    0|1
    • Aşk romanlarını severim.
      Fantastik için aynı şeyi söyleyemeyeceğim.

• inşallah felsefeye ağırlık verelim güzel kardeşim. islam felsefesi ve batı felsefesi breaber. felsefe temelin sağlam olsun diğer okuduğun kitapları daha ayrı bir gözle değerlendirirsin.

• ahmet cevizciden felsefe sözlüğü iyi bir temel olur. sofinin dünyasını okumuşsundur tahmin ediyorum. platon okumuşsundur devlet, diyaloglar. bedia akarsu kitaplarında cumhuriyet dönemini attürk dönemini fazlaca savunur hoş değil ama o da felsefe ve sosyolojiyi sağlam irdeler. türkiyedeki sosyal kültürel ve manevi değerler değişimi için hilmi ziya ülken okuyabilirsin. gazali tehafütül felasife islam felsefesinde temeldir. siyaset felsefesi ve avrupa ortaçağını anlamak için erasmus okuyabilirsin deliliğe övgü. makyavelli den prens okuyabilirsin. şimdilik bunlar iyi bir temel olur. sonra üzerine spinoza çıkarsın leibniz hegel kant.

• açlık oyunları serisi

0|0
    0|0
  • maksim gorki ana, eddi adter kabile, simyacı

0|0
    0|0
  • saymaya başlarsam bitmez o yüzden en son okuduğumu yazayım. kürk mantolu madonna. güzeldir.

0|0
    0|0
  • en çok canan tan piraye kitabınn etkisinde kalmıştım birde yüreğim seni çok sevdi.. çok etkilenmiştm o iki kitaptan =(

0|0
    0|0
Yükleniyor...