asitli içeceklerle aranız nasıl?

www.facebook.com/photo.php
milli içeceğimiz ayran-kefir gibi mucizeler eğer bize ait değilde amerikaya ait olsaydı bugün muhtemelen bir çaybardağına servet veriyorduk.şu dandirik kolaya bile okadar ilgi gösterildiğine göre...hele o tatsız tuzsuz hamburgere harcanan paralar? gerçek et bile kullanmıyolar üstelik.bizim lahmacunumuz dönerimiz hem besleyici hem daha ucuz hem katkat değerli.neyse herkese sağlıklı bilinçli günler...

Güncellemeler:
bide bunu izleyin...
www.facebook.com/photo.php

0|0
8|14

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle katılıyorum! Kola içtim yıllarca ve şu an hastayım midemden ve anaflaksi geçirdim insanlara anlatamıyorum bunu.Ayran oysa alerjimde yok rahatım hamburgeri sevmiyorum çünkü saman yemiş hissi veriyor.Evet lahmacunumuz kebaplarımız çok güzel hemde herkes evinde hazırlayabiliyor ama bir macaronu evimizde hazırlayamıyoruz illa parayla..

0|0
    0|0
    • zaten saman hissi olduğu için takviye tatlandırıcılara ihtiyaç var.ketçap mayonez gibi.üstelik kullanılan et yurtdışında hayvanlara mama olsun diye hazırlanıyo.artık kemikler vs ezilip lapa yapılıyo kıvam ve tat verici macun katılıyo oluyo hamburger eti...geçmiş olsun ayrıca...

• Hemde çok iyi :))

• daha iyi...oynayalım

Kızlar Ne Diyor 7

• ben asitsiz olanları daha çok severim tama pepsi de severim ama sadece arada sırada hatta çok nadir yani

0|0
    0|0
  • hergün 2 şişe kolayı deviririm

0|0
    0|0
  • Kötü, çok içersem dokunuyor ben de pek yanaşmıyorum...

0|0
    0|0
    • köylerde kefir mayası var bulmanı tavsiye ederim.sütle hemen mayalanıyo.hasta olmuyosn hiç

• içmiyorum hiç.

0|0
    0|0
  • bir maden suyu seviyorum. Diğerlerini kırk yılda bir

0|0
    0|0
  • vazgecemem koladannn

0|0
    0|0
    • onların istedikleri yapmaya çalıştıkları bu...asırlar önce amerika kıtasına ilk ayak bastıklarındada alkol tütün getirip onları bağımlı yaptılar...bu adamların politikaları bu.saçma ürünlerle bağımlılık yaratmak

• Kötü evet ama olmuyor ıste

• dönerimizi bile sahiplenmeye kalkıştılar yakında onların patenti de elden gitmese

0|0
    0|0
    • patent gitse ne olur? dünya turkish kebap diye biliyo zaten...

• ben sinirleniyorum okurken. o yüzden okumuyorum :)

• her bilgi içeren öğeyi okurum.bilgiye karşı önyargılı olmamak gerek.mesela kendi ilkelerim doğrultusunda inanmama rağmen satanizm kitabını bile okudum...

Erkekler Ne Diyor 14

• Haftada 1 içiyorum genelde.. Aslında çok zararlı ama..

0|0
    0|0
  • Valla 3.5 yildir maden suyu haric asitli hicbir sey icmedim icmicemde ins (:

0|1
    0|0
  • pek icmiyorum ictigim tek gazoz uludagD:

0|0
    0|0
  • Son 2 senedır ıcmıyorum

0|0
    0|0
  • Ülser başlangıcı tetkiki koyulduğu için iyi değil :l

0|0
    0|0
  • kola içerim sadece

0|0
    0|0
  • 0 tüktetin bayadır aramıyorumda D:D

0|0
    0|0
  • Asitli içecekleri tüketiyorum.

0|0
    0|0
  • fruko gazoz kullanıo bizimkiler :D

0|0
    0|0
  • kola fanta tarzı içeceklerle hiç aram yoktur. içtiğim tek içecek soda (rakı dışında)

0|0
    0|0
  • kesinlikle katılıyorum sana

0|0
    0|0
  • günde 2,5 lt götürürdüm bir zamanlar. hey gidi hey.

0|0
    0|0
    • seneleeerr evvel sprite içerdim bende.ama şimdi hiç kullanmıyorum...daha çok narlı soda hastasıyım:))

• uzak dursunnnn kimyasal

0|0
    0|0
  • Severim ama hic birini olmasada aramam yani cok icmem

0|0
    0|0
Yükleniyor...