Meryem ana türbesini ziyaret ettinizmi? herkese +1?

Izmir selçukta bulunan meryem ana müzesini hic ziyaret ettinizmi? Bir müslüman olarak bu konuda ne düşünüyorsunuz? Giden müslümanları normal karşıliyormusunuz? Ben gitmedim.doğru bulmuyorum.bir yakınım gitmiş.bide senide götüreyim die teklif edince şok oldum.kibarlıkla geri cevirdim.^_^

1|1
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• peygamberi heykele ve resme döken annesini resme ve heykele döken melekleri erkek kadın diye resim ve heykel yapan bir mabete girmem.

1|0
    0|0
    • Helaal sende bendensn:)

• Söylediklerinde kısmen haklısın ama bu dini bilmene, araştırmana mani değil..Bildiğin üzre yüz yıllar sonra geldi İslamiyet..Şüphesiz dinleri son kılan din.. bir o kadar adil ve hoşgörülü..Zaman içerisinde insanların şekilciliği sayesinde bu hale gelmiştir ki; yineliyorum Hiristiyan lığı araştırmamıza mani değil..Zira gerek peygamberimiz, gerek sahabeleri, gerekse İslam dinin de Hiristiyanlıkla ilgili sarf edilen tek negatif cümle yok..

• Bosver anlatmaya calisma.zor anlamalari

Erkekler Ne Diyor 12

• gidince ne oluyorki yanlış yapmışsın gitseymiştin keşke ziyaret sonuçta hristiyanlar bizim camimize girince müslümanmı oluyo ya da günahamı giriyo.

1|0
    0|1
  • Bilmek, araştırmak, öğrenmek asıl olan, giderdim, giderim..Zira çok büyük manastırlarada gittim..

*Ameller niyetlere göre değişir..Hoşgörü esas alınmalı..İslam dini hoşgörüyü esas aldığı için bu kadar değerli ve yaygın..Sultan Ahmet'i ziyaret eden turistleri de görüyoruz..Hatta hoşumuza bile gidiyor..

0|1
    0|0
    • hoş görüde kardeş bizim inancımız tüm peygamberlere imanı esas kılar meleklere cinsiyet biçmez ayrıca bir peygamberin resmi heykeli fgürü olmaz meleklerinde öyle meryem annemizinde öyle yoksa benim bir aykırı düşüncem yok. sultanahmet demişsin orada hristiyan inancına aykırı onu yok sayan ne var?

• tabiki değil ve ben matta luka yuhanna markos hepsini okuyup araştırmış biriyim kaldı ki tevrat zevur buduzim hinduzm ve güney afrika dinleride dahil. ama ben müslümanım elhamdülillah ve benim inancım peygamberleri onların annalerini ve melekleri resme ve heykele dökmeği kesinlikle yasaklar dinimin lanetlediği şeyi neden o mabette öğreneyim ki kitabından okurum dimi? tıpkı bizim islamı kurandan ilmihal tesfir ve hadislerden öğrenip ondan sonra camide ibadet ettiğimiz gibi umarım anlatabilmişimdir ;)

• De get len.ariza:)

• hayır etmedim.

1|0
    0|1
  • hayır etmedim kısmetse yolum izmire düştüğünde ziyaret ederim, neyse şimdi +1 imi alıyım

1|0
    0|0
  • Gitme de ne sorun var ki sonuçta bir peygamberin annesi

1|0
    0|0
  • gidemedim zamnım olmadı halada yok

1|0
    0|0
  • yok gitmedim hiç ama isterdm gitmeyi

1|0
    0|0
  • Gittim ve hala insanım.

1|0
    0|0
  • gitsen muslumanlıgında bıseymı eksılır hayır doğru bulmamak sacmalık senın mantıgına gore hrıstıyalarda camıye gırmesın oylemı

0|0
    0|0
    • Ben boyle dusunuuorm.herkes dusuncesinde özgürdur.buda kimseyi ilgilendrmez dimi:)

• Ben sen bunlari dedin die fikrimi deistirmem.sen yazdin ben saygi duyduysam üstelemiyceksn fikrim deissn die ozamn bende buyum okey

• ben senın fıkrını değıstırcek değılım algıda sorunmu yasıyosun neyın kafasındasın ben sacmalık diyorum sen sacma sapan yazma yorumla ozgurlugunede sahıpsın hatta bence bununla ılgılı kampanya baslat dekı hrıstıyanlar camıye gırmesın kardesım eylem yap bak bundada ozgurlugun var ama cevap ters gelınce sınırlenme dıyorum sana anladın ya da bosver anlamdıgını ben anladım devam

• Ne alakası var sen ateistlerle hristiyanları karıştırdın heralde hristiyanlarla ne derdin var Allah'ın kuluyuz hepimiz

0|0
    0|0
    • Ya bu sekilde cevap verenler yazmasn kardesm sanane niesinden nicininden yahu.bu benm fikrimse saygi duy otur.

• Musluman kiliseyi gezemez diye bir sart mi var? ya da diger dinlerin kutsal yerlerini?

0|0
    0|0
  • islamın şartlarından biri de peygamberlere imandır peygambere değil. bir peygamberi doğuran kadının türbesini ziyaret etmek neden yanlış olsun ki.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...