Kadıköy'de ki kitapçıdan alışverişi olanlar bir bakabilir mi?

Istanbulda oturan arkadaşlara sesleniyorum iki tane kitap alacağım onlarda jojo moyes senden önce ben ve nermin bezmenin kurt seyit ve shura sizce aşağı yukarı fiyatları kaç olur

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• Akmar pasajına git oradan uyguna alırsın ya da minibüs duraklarının karşısında Metro Kitabevi var orada da %30-35 indirim oluyor hep

0|0
    0|0
    • Metro kitap evi nerede bilmiyorum ki ben sağlı sollu kitap satan sahafçı var akmar paşajı diye mi geçiyor orası

• sahafçı değiller ama evet orası Akmar Pasajı 25 liralık kitapları 17-18'e satıyorlar korsanları da var ama tavsiye etmiyorum 10 liraya satılıyor. Nazım Kitabevi var akmar pasajında orada kampanya oluyor çoğunlukla fiyatı birkaç yere daha sor öyle al. Metro Kitabevi kadıköy minibüslerinin karşısında

Erkekler Ne Diyor 7

• yok yok yok

0|0
    0|0
  • 220 lira falan

0|0
    1|0
  • Evet orası akmar diye geçiyor. Fiyatı internetten bakabilirsin kitapyurdu vs. Pasajda ikinci el de bulabilirsin popüler kitaplarda. Ucuza almak istersen en iyisi sıfırda kitapyurdu, ikinci el ararken sahibinden com.

0|0
    0|0
  • 20+15 falandır

0|0
    0|0
    • Ikisi toplam mı

• Nasıl bilmiyon hem orada oturuyorsun pasaja varmadan ara sokaklarda bir yerde cadde üzerinde değil ben bile biliyorum sen bilmiyorsun :D

• ilgi alanı meselesi , algıda seçicilik falan. bazı baka eyleri biliyorum yetiyor yani :)

• Kadıköyde'ki hangi kitapçıdan bahsediyorsun

0|0
    0|0
    • Ya şu sahafçı çarşısı var ya merdivenden aşağı iniyorsun sağlı sollu hep kitap dükkanı var orayı soruyorum

• açıkçası bazen indirimde oluyor kitaplar ancak isim bazında eğer internet siteleri varsa gitmeden de takibini yapabilirsin

• çok para tutmaz sanırım ikisine 20 25 felan verirsin

0|0
    0|0
    • Ne bileyim internetten baktım fiyatlarına ikisi de 20 23 tl falan toplam 40 tl falan oluyor o zamanda internette ki fiyatla aynı olmaz umarım

• evde bir dünya kitap var ama istediklerin yok :D ben veriim sana diicektim ama...

• Kadıköy'ü tam olarak bilmiyorum fakat İstanbul 'da genelde 18-25 arası değişir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...