Yalçın Çakır fanları buraya, siz de gülmek için izliyor musunuz?

Yalçın çakır dünyada tek olan yalan makinasıyla,paintten yaşlandırma tekniğiyle,eşekle ilişkiye giren adam ve daha bilimum videosuyla gülmekten yarıldığınız bir kişilik değil mi?Yalçın çakır sev enler ve para için kendini rezil eden konukları hakkında yorımlarınız :DDDD

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• valla izliyorum..gece böyle bir ruh halim melankolik olunca flash tv forever diyenlerdenim...

gerçek kesit , yalçın çakır kurtarıcım

1|1
    0|0
    • hahaha...onu biliyorum.bir de kaynana evin içine duvar örmüş gelinle oğlu bir araya gelmesin diye...gel de gülme yani olaya bak hahaha

• :Dpuhaahhhaaa konular death shoot zaten yaa direkt fatality çekiooo izleyenlere :D

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 4

• tek eğlencemiz be :)) kapat şu tlfnu ecdadunu s_k_r_mmmmmmm, ooooo hasan ne diyon sen, anne dövsene şunu ya ne diyo bak :D amcası olaydın bakaydın yeğenine :D kopp koppp

1|1
    0|0
  • ajdar sahdamar :D:D

0|1
    0|0
  • KIŞIN ESRA EROL YAZIN YALÇIN ÇAKIR AĞBİMİZ :) YAKIN Bİ ARKADAŞIM VAR KARDEŞ GİBİ SEVDİĞİM YAZIN ONUNLA BERABER OTURUP ONU İZLİYOZ :)

0|0
    0|0
  • çakır aptal değildir izleyenler aptaldır

0|1
    0|0
    • Değil canım aksine adam fena çözmüş bizim halkı ne yedireceğini bilio :D

• Anladım yukarıya cevabına bakınca seni başkası sandım pardon :DBide paintten yaşalndırma tekniğiyle dalga geçenler için daha iisi varsa gelsin çağrısı yapıo ya yarıldım yerlere yattım o derece :D

• evet orası öyle..

Yükleniyor...