Sitedeki Karadenizliler Karadenizin Neresindenler? Karadenizli Olmayanlar Gittilermi Hiç Karadenize Neresini Gezmek İsterler?:)?

Karadenizli arkadaşlar memleket nere seviyomusunuz köyünüzü? Fındık çay var mı? :) Karadenizli olmayıpta karadenizi gezenler nereleri geziniz ya da gezmek isterdiniz? :)

0|0
14|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

Erkekler Ne Diyor 10

• amasya

0|1
    0|0
  • rize çayeli. tabiki seviyorum ;)

0|1
    0|0
    • Çayeli tüneli doğusu ve batısı kültür olarak sınırdır çayeli tüneli doğusunda Lazların coğrafyası başlar tulum sesleri duyulur batısında ise kültür aha farklıdır ;) Gzl yer

• İstanbul'da yaşıyorum, bartınlıyım :) zonguldağı, kastamonuyu filan gezdim. hafta sonuda trabzondayım.

0|1
    0|0
  • Karadenizli değilim
    orduya geldim ama

0|1
    0|0
  • Giresunluyum, İstanbul 'da yaşıyorum. :)

0|1
    0|0
    • Anne tarafımdan bende Giresunluyum Baba ORdu neresi Gireunun? :)

• Espiye sahil kısmında bulunuyor sakin ve güzel bir ilçedir tam kafa dinlemeliktir. :D

• Giresunu banamı anlatıyon espiye trebolu sevda kokar bulancak ne kaldı göreleye 10 dakika sürer ancak :)) Espiye iyidir iyi Keşapta Gireunun teksası derler geçen sene Göreleye gitmiştim Görelede gzl :) benim annem Alucralı iç kısımdan karaeniz coğrafi özellikleri değişiyo orda :)

• hç sevmiyorum

0|1
    0|0
  • Samsunluyum, ordu, sinop, amasya felan gezdim :) fındık varda ilçelerde ben şehir içinde sayılırım

0|1
    0|0
  • çayımız var en güzel kokulusundan o kadar :)

0|1
    0|0
  • Trabzonluyum İstanbul'da yaşıyorum.

0|1
    0|0
  • Ben kızılderiliyim napıcaz?

0|1
    0|0
Yükleniyor...