3 idiot filmini seyrettiniz mi? Nasıl buldunuz?

3 idiot filmini seyredipte beğenmeyen olmaz herhalde ben gerçekten çok beğendim ayrıca sizin en beğendiğiniz sahne hangisiydi

0|0
13|16

En İyi Erkek Görüşü

• bollywood filmlerinde en sevdiklerimden

eski film olmasına rağmen

çoğu kişi ön yargılı filme karşı çok uzun olması ve

bollywood filmlerinin yöresel prensibi dans olayı herkez bilir.

Ama izleyipte kötü film diyen çok nadirdir. Diyologlar guzel. Gülüyosun duygulanıyorsun.

İzlenmeli izlemeyenlere tavsiye ediyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Ben bütün filmlerde imkb puanına bakıyorum=) 7.0 üzeriyse kaçırmıyorum ve bu film 8.2 varın siz karar verin

0|0
    0|0
  • Bende yeni , az önce izledim..izlemeden önce beklentimi o kadar yüksek tuttuğum halde çok beğendim, ama öyle böyle değil, zaten bende bir mühendislik öğrencisiyim, zaten bir de geçen ülke Hindistan, insan ister istemez kendini buluyor filmde.

2 saattir ambulans bekliyoruz, pizza söyleseydik yarım saatte gelirdi..

0|0
    0|0
  • Evet izledim çok güzel bir filmdi bu replik çok güzeldi:)

+Sen de onu sevmiyorsun. Onu gördüğünde rüzgar şarkı söylüyor mu ? Şalın ağır çekimde uçuşuyor mu ? Ay gözlerinde büyüyor mu ?

- Bu dediklerin filmlerde olur gerçek hayatta değil .

+Gerçek hayatta da oluyor . Bir insanı sevdiğinde bir dümbeleği değil .

1|0
    0|0
  • bir makina mühendisi öğrencisi olarak keyif alarak izledim ve kendimi buldum ...

güldürüyor çok güzel ama asıl onu güzel yapan şey eğitim sisteminin berbat olması ve beyine yapılan psikolojik baskı konusundaki tespitiydi bana göre...

En sevdiğim kelime de :

"Hocalar bize mühendisliği öğretmiyorlar, sadece sınavdan yüksek not almayı öğretiyorlar."

herkeze tavsiye ederim bu filmi... izlenmeli !

0|0
    0|0
  • Gerçekten muhteşem bir film yapmış adamlar herşey vardı filmde en son sahne hoşuma gitti şimdi spoiler vermeyelim

0|0
    0|0
  • mükemmel ötesi bi film. eğitim sistemini çok komik bir dille bize anlattı. evet biz mühendisliği öğrenmiyoruz yüksek not almayı öğreniyoruz

0|0
    0|0
  • Basta sıkıcı bir film oldugunu sandım

degistiririm diyordum ama izledikce

kendine cekti film. Bollywood filmlerinde

neden illa dans sahneleri olması

gerekir onu anlamıyorum. bu filmde abartılmamış gerçi de.

neden her filmde olmak zorunda?

müzikalin ne kadar zor olduğunu

bilsem de, saygı duysam da

sevemiyorum ben. yani dalga

geçesim geliyor. gerçekten neden her filmlerinde müzikale kayma

hareketi var ki? Çarpıcı izleyin bir film olmazsa ben çarparım

0|0
    0|0
    • her amerikan filminde kültür öğretmek ne kadar normalse. hint filminde de kültürlerini tanıtmak o kadar normal bana göre.. müzikal film Bollywood filmlerine özel bir şey sanırım bu geleneği sürdürmek istiyorlar...

• Hollywood destek vermese , bu kadar ünleneceğini sanmıyorum.Senaryo güzel teşekkürler hollywood. :)

0|0
    0|0
  • cok guzel fılm. yalnız hınt fılmlerndekı danslar sıkıyor beı. bı de supurgeden hemen vakum makınası yaporlar ve akülerı bırlestrdklerı sahne dandıktı

0|0
    0|0
  • çok etkileyici ve keyifli bir film. son zamanlarda izlediğim en iyi filmlerden üstelik amerikan işi de değil... SÜPERRR...

0|0
    0|0
  • guzel dı ben en son sahnesını daha cok sevdım o dıger lavuga gene ders verıyorduya ımza olayı falan vardı :) arıyordu bılım adamı o cıkıyordu :)

0|0
    0|0
  • Filmin derdi mevcut eğitim sistemi.

Önerilen eğitim ise çok radikal ama aynı zamanda çok doğru.

0|0
    0|0
  • Çok beğendiğim yegane filmlerden biri. Her sahnesi apayrı güzel

0|0
    0|0
  • BEn seyrettim harika bir film duygulanmadım desem yalan olur

0|0
    0|0
  • burda beğenmeyen ben varım heralde belki tamamını izlemediğimdendir bazı filmler sonradan çeker insanı.genelde film izlemeden bütün yorumları okurum ve doğruda çıkar ama bu film ilk yarım saate beni acayip sıkmıştı ve gerisini izlememiştim.belki iyiydi ama ben beğenmedim

1|0
    0|0
    • zaten o filmi tamamiyle seyretmeden birşey anlayamazsın tam seyret

Kızlar Ne Diyor 13

• Filmi izlemeden önce çok uzun gelmişti ama sonra çok akıcı bir şekilde geçti. Mükemmel bir film izlenmeli bence.

0|0
    0|0
  • Piya'nın sarhoşken Ranço'nun odasına gitmesi çok komik oarad söyledikler :D

Baştaki elektrikli kaşıkta süperdi.Makinenin tanımı kısmı.Hepsi çok güzeldi.

İlk defa bir hint filmini beğendim.Aamir Khan sayesinde ;)

1|0
    0|0
  • çok hoş bi filmdi.

0|0
    0|0
  • en en en sevdiğim filmdir kendisi.o kadar uzun olmasına rağmen bi kere bile saate bakmaya yeltendirmez insanı.bütün duyguları yansıtan bi film bence hem gülmüştüm hem ağlamıştım.

müziklerinden bahsetmiyorum bile...telimde zil sesidir:)

0|0
    0|0
  • bu hafta arkadaslarla toplanıp izlemeyi düşünüyoruz :)

0|0
    0|0
  • fena değildi ama arada bazı kısımlar bayağ uzadı, sarktı. 3-4 saat dans edilen bollywood filmlerini bile izleyebilirken 3 idiots un uzayan diyalogları biraz yavan geldi.

0|0
    0|0
  • önceden izlemiştm tam hatırlamıyorm ama son kısımla şu sınav kağıtlarını aralara sokuşturmuşlardı galiba oralar hoştu

0|0
    0|0
  • hayır seyretmedim link

0|0
    0|1
  • all is well :)

0|0
    0|0
  • konusu ne izleyelim hemen

0|0
    0|0
  • mükemmeldi:) en beğendiğim sahne son sahneydi

0|0
    0|0
  • Burası üniversite,düdüklü tencere değil..deyip ardından hocaya ders verdiği sahne:)

0|0
    0|0
  • her gün okulda 4-5 kere izle izle bıkmadın mı :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...