Ortaköy-Sarıyer arasındaki sahil şeridinde varsa anılarınız anlatır mısınız?

oldukça uzun bir mesafe o bölgede gezme hatıralar falan var mı paylaşabileceğiniz bir anektod anı falan ?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• link bebekte geçiyor olay

0|0
    0|0
    • vay be hem de bebek te. hakikaten o an orada olmak isterdim çok merak ettim bu tipi. bebek te yemek ısmarlamak hemde bir kafla için iyi cesaret. çok iyi kazanıyorlar galiba bu arada geçmiş olsun

• teşekkürler . Ay sorma ya öküz ne gıcık etmişti beni bağırdım çağırdım bir ton

Kızlar Ne Diyor 1

• eğer güzel bir hava ve pazar günüyse trafikte arabanın vaya otobüsün içinde beklemek olabilir mi?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• var tabi olmaz mı. Sene 2010 mayıs ayıydı sanırsam. Üniversite hazırlıktayım hadi dedik gezelim gittik sarıyere oradan da tarabyaya. Neyse gezdik dolaştık 3 arkadaşız, pınar ben mesut şeklinde. Sonra bekledik otobüs gelmedi haydi yürüyelim dedik birazcık sahilden. Neyse yürüyoruz, bir baktık bir köşk kocaman ve kapısı açık, terk edilmiş. Şimdi girsek mi girmesek mi diye düşünürken. Aptal amerikan film gençliği psikolojisine yakalandık. Bir cesaret korkak adımlar girdik eski köşkün içine. Ama aynı anda o kadar tırsıyoruz ki, bir girdikten sonra korkup kaçıyoruz dışarı 2 adım ileri 1 adım geri şeklinde. Neyse böyle devam ederken, bu arada köşk 4-5 katlı, 2. kata çıktık karanlık yukarılar daha ileri gidilmiyor. Sesler duyduk yukarıdan tabi ondan sonra kaçışımız takdire şayan. Bir panikle koşa koşa kaçtık oradan, o gün bugündür bizim için perili köşktür orası. Tabi şimdi ne oldu oraya bilmem

0|0
    0|0
    • tarabya da bir ara sokakta falan mıydınız

• hayır bilakis tam deniz sahil yolu ve o köşk birinci sıradaydı. O yol üzerinde ama baya yürümüştük hangi semte dahil onu kestiremiyorum

Yükleniyor...