Siz olsanız beğenir miydiniz?

Aslında sorum kızlara ama böyle bi başlık açmak istemedim..Soruma gelince.Ben sevdiğim kız için bi defter hazırlıyorum.Daha önceden vardı şimdi tamamlamaya az kaldı.Defterin için ona yazdığım şiirler,birlikte dinlediğimiz şarkılar,yaşadığımız güzel anlar,en güzel diyaloglarımız ve onla ilgili düşüncelerim var.Ve defterin sonunda bi videoda onu sevdiğimi,herşeyden çok sevdiğimi söylücm.Ve yanında küçük anlamlı hediyeler vercem.Onla çok şey yaşadık ama çok uzun olur anlatırsam.Onu sevdiğimi biliyo ancak ne kadar sevdiğimi görsün diye.(Sevgilim değil kendisi.)... Kızlara soruyorum size böyle bişey yapılsa hoşunuza gider mi? Ve ekleyebileceğim şeyler önerebilir misiniz? bu soruya erkeklerde cevap verebilir tabi :D Teşekkürler şimdiden..

0|0
8|0

En İyi Kız Görüşü

• dünde bu soruyu sormadınmı benmi yanlış hatırlıyorum:S

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Çok uğraşmışsın belli ama ben olsam gerçekten sıkılırdım, hatta şiir gördüğüm yerde bırakır devamını okumazdım. Bana göre değil böyle şeyler.

0|0
    0|0
    • O şiire bayılır ya.Hele benimkilere.Tabi her insan farklıdır.Görecelidir böyle şeyler.Teşekkür ederim yorumun için.

• Ben de yapmıştım bi defter aramızda bişey yokken ona hissettiklerim bana söylediği şeyler şiirler filan aynı şekilde :) hala duruyor..ama biz ayrıldık ..

Bana yapılsa bayılırdım :)))

0|0
    0|0
  • yani hos bisey.. sonucta emek var ortada.. kız senin onu ne kadar cok sevdigini anlayacaktır.. kaybetme korkusu olmayacaktırç bu yuzden bu jesti davranıslarınla dengele derim ben yoksa sonuc kotu olabilr

0|0
    0|0
    • Nasıl davranmalıyım peki

• biraz daha mesafeli.. hani oyle bi davranacaksınkı kız seni kaybetmecegine inanmayacak..

• Bu ihtimaller tabi defteri beğendiğinde:) Orta noktayı bulmalıyım yani.Mesafeli olabilirim o arayı da koruyabilrim ama yine de bazen fazla kaptırabiliyorum kendimi ona.

• bu tarz şeyler benim hoşuma gitmez, ama kızların geneline baktığımızda böyle şeylerden hoşlanır. ona bi hayvan alabilirsin hediye olarak, eğer hayvan seviyorsa..

0|0
    0|0
  • bence çok güzel bişi bana yapılsa çok mutlu olurdum :)

0|0
    0|0
  • onla ugrascagına oturup 2 test cözseydin..her şey yalan biticek zaten..

0|0
    0|0
    • Dersimi de çalışıyorum sen kafanı yorma.Da neden her şey yalan her şey bitecek zaten.. ?

• önemli değil..inş emeğinin karşılığnı görürsün... :)

• İnşallah :)

• Süper olur erkek arkadaşımda bana yapmıştı aynısını :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...