The Secret'ı okudunuz mu?

The secret'ı okudunuz mu benım cok hosuma gtti :) sürekli okuyasım gelıyor. ınsana guven verıor sankııı Olumlu dusunmemızı saglıyor

0|0
10|8

En İyi Erkek Görüşü

• olumlu dusunce ve o isteğe dogru eyleme geçmenimn onemine değinilmiş amabana göre bir nokta atlanmış o kitapta..."haketmek"

geçmişinde yaşadıklarınla, o istediğin şeyleri elde etmeyi haketmiyorsan 7/24 pozıtıf düşün, bi tezek olmaz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Okumayan kalmamıştır herhalde (kitap okuyan kişiler arasında) , bana çok sıradan geldi ve de sayısız secret okudum kıyaslamak için :) öyle harika bir öğreti değil, insana birşey katmıyor, depresyonda kişilere iyi gelir, yoksa normal bir insan yazılanları okumadan da gerçekleştiriyor olmalı zaten ^_+

1|0
    0|0
  • okudum hatta secret yaparak akp nin seçimde kaybetmesinii istedim ama olmadı:)

1|0
    0|0
  • Pozitif düşünmek için okunabilir

sadece bu kadar

0|0
    0|0
  • evet katılıyorum tatlım

0|0
    0|0
  • tek basina bir hic olan kitap ve akim. dusun dusun dusun ama olayi gercege doken biziz :)

0|0
    0|0
  • Ben okumadım ve o kitabı duymadan çok önce ben zaten orada yazılanları yapıyordum.Ayrıca sana önerim Yes Man'i de izle ayrıca.Aynı etkiyi yaratır.

0|0
    0|0
  • okdum ve bende bır tane yazdım gel secret gel diye ,ilginç bir kitap düşünce gücü... seni görüyorum şuan :))

0|0
    0|0
    • nasıl göruyorsun :)

• tabiiiii tabii

• hımm hımm son sayfada adresim var fazla bekletme benı oldumu akşama sinemaya 2 kişilik bilet var :))

Kızlar Ne Diyor 10

• okudum hatta daha yeni, bitti evet güven veriyor ama onu basarmak cok zor biliyimisin:d

1|0
    0|0
  • okudum ve inanndım.imkansız diyebilcek şeyleri de gerceklestim.o kitabı ne zman okusam hayatımda biseyler değişiyo..

1|0
    0|0
  • secret daki ana düşünceye katılıyorum yani evrensel çekim yasasının olduğuna inanıyorum ama kitabı okuyan çoğu insan eyleme geçmeden sadece evrenden isteyip olmasını bekliyorlar ya da kitabı sadece öyle algılıyorlar fakat kişisel gelişimde psikojenez mantığı vardır . psikojenez =eylem düşüncede başlar buna göre hareket edersen istediklerini tamamen elde edebilirsin

0|1
    0|0
  • evet okudum ama harika ya ..

1|0
    0|0
  • Biraz hayali geldi bana. Evrene mesaj yolla ,gelsin ... Bunca yıl yaptığım başka bir şey degilki ... Evren mesajımla dolu.

0|0
    0|0
  • Ben onu begenmedim, kitabi yarida biraktim. Neden hosuma gitmedigini bile hatirlamiyorum ama kitap oyle rafta tozlandi.

0|0
    0|0
  • Daha önce okumuştum

0|0
    0|0
  • Gülümseten bir kitap. Yalnız lpgli araçlar park yerlerinde sıkıntı oluyor.

0|0
    0|0
  • Yarım yamalak okudum..Hiç bana göre değil çok sıkıcı.

0|0
    0|0
  • evet okudum

0|0
    0|0
Yükleniyor...