Aranızda Yörük olan var mı?

Aranıza yörük olan veya tanıyan var mı ? Nasıl insanlardır, sever misiniz? İyi veya kötü yanları var mıdır bu milletin?

0|0
9|15

En İyi Kız Görüşü

• Yörük candır can.akdenizin yarısı yörük kökenlidir.geleneğin devam ettiğini görebilirsin yolun o tarafa düşerse bizde yörük kökenliyiz.Yazları şenlikleri olur yaylaya çıkılır kuzu çevrilir davul zurnayla oyunlar oynanır yılın yörük ağası seçilir.Birbirine çok bağlıdır yörükler bir bakarsın küstürler bir bakarsız barışık,şendirler,neşelidirler,çalışkandırlar.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 15

• Akdenizin neredeyse tamamı yörüktür diğer bölgelerdede mevcuttur enteresan adetleri vardır iyi insanlardır kısacası yörükler candır:)

0|0
    0|0
  • Anneannem türkmen asıllı, teyzemin eşi yörük. Herkes gibi iyisi var kötüsü var. Çok bilmem kendi kültürel dokularını ama iyilik/kötülük her insanın içinde olan şeyler.

0|0
    0|0
  • Yörük değilim ama çok arkadaşım var. Yörük inadını duymuşsundur, kesinlikle doğrudur :) Ama harbi delikanlılardır.

0|0
    0|0
    • Bende de vardir o "yörük inadi" :)) damarimiza basma :)))

• istersen laz dayanışma derneğini çağır, ben buradayım :D :D

• ahahaha :)) yok işim var şimdi, misafirlerim gelicek, hazirlik yapmam gerekiyor, gel buyur beklerim :))

• Bizim aile de yörükmüş. Fakat ben insanları hiç bir açıdan genellemek istemem ve bence bu şekil düşünürsen yanılacaksın :D

0|0
    0|0
  • o işler 1950 lerde bitti artık kalmadı.

0|1
    0|1
  • Her insan kendine göre iyidir. Kötü olsa bile bunu söylemez ya da farkedemez. Kendi hemşerisi hakkında da kötü şeyler yazmam sanırım. O yüzden soruyu tutmadım

0|0
    0|0
  • benim kökeknimde yörük

0|0
    0|0
  • türkler ikiye ayrılır.yörük yürüyen türk demek.göçebe olmayana da manav denir.

0|1
    0|0
  • hepimiz yörügüz hepimiz :)

0|0
    0|0
  • 07 ve yörüğüm :)

0|0
    0|0
  • HER MİLLETTE OLDUĞU GİBİ YÖRÜKLERİNDE İYİSİ KÖTÜSÜ VAR OYÜZDEN ALLAH İYİLERİYLE KARŞILAŞTIRSIN

0|0
    0|0
  • değilim ama yörük arkadaşları çok iyi insanlar

0|0
    0|0
  • iyisi var kötüsü var. iyisini severim kötüsünü sevmem

0|0
    0|0
  • burdan yak

0|0
    0|0
  • ailemin bir tarafı yörük bir tarafı Türkmen boylarından

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• yörük kim:S

0|0
    0|0
  • VAr bir kaç arkadaşım iyi insanlardır , severim ..

0|0
    0|0
  • nur içinde yatsın anneannem yörük türkmeniydi :(

0|0
    0|0
  • war BEENNNNNN akdenizin tamamı yörük ege akdeniz bölgesi komple ne kötü yanımız olcakki hepimiz türk evladıyız biraz saçma olmus bu soru...

0|1
    0|0
    • her insanin her yörenin ve bölgenin kötü yanlari oldugu icin, "ne kötü yanimiz olucakki" demeniz yanliş bence

• aman yesinlerrrr bak gari laf kalabalığına vıdı vıdı vıdı...

• Hiç tanımıyorum..

0|0
    0|0
  • Herkes gibi insanlar işte pek bir fark yok.

0|0
    0|0
  • tanıdıklarım var cok şirin ınsanlar ya pek kotu yanlarını ben gormedım

0|0
    0|0
  • yoruk ne

0|0
    0|0
Yükleniyor...