İlluminatı nedir ? Sanatçıların çocuğuna mason diyolar doğru mudur?

Evet illuminatını simgelerini falan biliyoruz fakat bunları amaçları ne neden kurulmuşlar nasıl kurulmuşlar? falannn filaaannn...

0|0
6|19

En İyi Kız Görüşü

• 1700'lerden beri var olan ve dünyayı 'tek din, tek ırk' altında toplamayı amaçlayan insanlardan oluşan bir topluluk.. Sanatçıların bir çoğu da bu topluluğa hizmet eder..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• her zaman bir grup vardır. ve bazı gruplar yuzyıllardır vardır. bu gruplar ya katil ordusu ya dabirbirini tutan dünyayı ele gecirmek degil de dünyadaki insanlarla oynayanlar

0|0
    0|0
  • illuminati amerikan savunma örgütünün devletin içinde öldürdüğü insanları,üstüne yıktığı sallamasyon bir şeydir.Zaten illuminati kelimesini google a tersten yazın ne çıkcağını görürsünüz.Masonluk ayrı bişey,onun farklı inanışları var ve birçok ünlünün mason olduğunu biliyoruz.Hatta Atatürkün de birçok resminde nizam duruşu ile poz vermesi mason olduğuna yorulur.Gorbaçov da bir masondu.

1|0
    1|0
  • İlluminati,aydınlanmışlar anlamına geliyomuş.Tüm dünyayı tek bir din,tek bir ekonomik düzen,tek bir siyasal düzende birleştirmeyi amaçlayan bir örgüt.İlluminati,kuru kafa ve kemikler gibi çeşitli varyasyonları var.Greenpeace'in bile dolaylı da olsa İlluminati'ye destek verdiği söylenir.Yerseniz.

0|0
    0|0
  • bence doğru ama o simgelerle beni nasıl etkileyeceklerini hala anlamış değilim..

0|0
    0|0
  • İllüninati, çelakılın 3d televizyonda yaptığı ışık oyunlarıdır...hönk

0|0
    0|0
  • herkesle konuşulacak tartışılacak konu değil. ikincisi, sağlam araştırma gerek. illuminati sadece sanatın içinde değil, TBMM nin fayans taşlarında bile var... varsa tedbirini bilen varsa paylaşsın bekliyorum...

1|0
    0|0
  • illuminatini diye bir şey var.Ama bunu youtubede ararştırırsan saglam kimseyi bulamazsın.Boşver zaman kaybı.

0|0
    0|0
  • Bu klibi izle, illuminati sembolleriyle dolu

link

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • illuminati gizli bir kardeşlik örgütüdür.kökü yüzyıllar öncesine dayanıyor.gördüğün videolar sanatçı isimleri çoğunluğu palavradır.çünkü gerçek üyeleri gizlidir afişe edilmiyorlar kolay kolay.

1|0
    0|0
  • aydınlıkla ilgili birşey olmalı fiil onu gerektiriyor

0|0
    0|0
  • kahvede memleket meselesi tartışan amcalardan pek farkı yok nazarımda. bir de hep erkek, çok tiksinç : /

0|0
    0|0
  • sallamasyon bisi bea salla. ta ne zaman sagopa ne zaman illmtci dediler o zaman inanmadim iste

0|0
    0|0
  • benim annem de sanatciydi, sanatci cocuguyum , hii ben de mi masonum vay be ne iiluminatiymis beni benden gizlemisler :D haha yahu bu kadar yemeyin su asparagaslari.

0|0
    0|0
  • zaman kaybından başka bir şey değil

0|0
    0|0
  • Bizde bu okuzluk olduktan sonra herseyi yapabilirler

0|0
    0|0
  • illumınatı şu an sızı goruyo ona gore yazın he yorumları

0|0
    0|0
  • acun ılıcalı masonmuş

0|0
    0|0
  • Bizim boş, cahil insanlarımızın kafa yorduğu bir kurumdur illuminati.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bunlar derin konular youtube a the arrivals gelenler yaz hepsini izle benim ilgimi çekti çok şey öğrendim

0|0
    0|0
  • benim bir arkadaşım var fena takmış kafayı buna şu klipte göz var gördün mü felan diye sürekli bu şekildedir ama ben pek inanmıyorum pek

0|0
    0|0
  • herkes yazmış yok şu yok bu sanki şin başında onlar var:) ne gerçek derim ne sahte var gibi kabul edip dikkatli olmak lazım ama gerçek olan dünayada bir zengin ve dünayayı yöneten bir elit gurup var

0|0
    0|0
  • Galileo Galilei bile bu örgütün içindeymiş eğer gerçekten merak ediyorsan Dan Brown melekler ve şeytanları okuyabilirsin. Bu örgüt sadece bilim üzerine kurulu ve Tanrıdan da üstün bulurlar bilimi. Onlara göre hiçbir şey yoktan var olamıştır.

0|0
    0|0
  • Bu konuya daldın mı çıkamıyorsun kolay kolay. Bulaşma derim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...