Ankaralı kızları nasıl buluyorsunuz?

has ankara kızlarını diyorum yani başka memleketten olup da orda yaşayan değil aslen ankaralı olan kızlar..

nasıl buluyorsunuz sizce nasıllar?güzel mi çirkin mi vasat mı?

Güncellemeler:
ben de aslen ankaralıyım mesela hihihihi:)

0|0
7|24

En İyi Erkek Görüşü

• Ankaralı kızları Ankara da bulmak daha kolay gibi...hönk

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Ankarada yaşayan kızlar maalesef kendilerini saklamakta. cünkü ankaradaki universitelerden dolayı onları göremezsiniz oraya gidince

0|0
    0|0
  • Ankara kızları güzeldir Genelde kumraldır. Lakin Ankara'lı erkeklere has kaba tavırları kızlarında da görmek mümkündür..

Aslen Ankaralıyım. Anamda Babamda iki tarafın sülalesi de Ankara'da yetişme..

0|0
    0|0
  • çirkin diyerek genellene yapılamaz ama has ankaralı bayanlar biraz kaba saba konusuyorlar ben ankarada yasıyorum 3 yıldır ve tanıstıgım yada sokakta bile gördüğüm ankaralı kızlar konusurken o kadar ilginç hareketler yapıyorlar ki bir kız daha farklı bir öntemle tiksindiremez kendisini

0|0
    0|0
  • memleketimin kızıda delikanlı olur :)

0|0
    0|0
  • ankarada yaşıyorum şu anda. has angaralı bi kız arkadaşım var. ne yalan söyleyeyim zor bulunur cinsten ben öyle bana sabır edecek başka birini görmedim:D

0|0
    0|0
  • hiç ankaralı kız tanımdaım:)

0|0
    0|0
  • Memleketine göre yargılamak olmaz güzeli var çirkini var dürüstü var saçmasapanı var konuşma olarak soruyorsan itici buluyorum. 2 yıldır Ankarada yaşıyorum.

0|0
    0|0
  • Kısa boylu şirinler iştee milyon tipli olanları çok galibaa :)

0|0
    0|0
  • Ankara kızları bi yana 80 il bi yana.

0|0
    0|0
  • bende agaraliyim. gizlari fena degil gideri yok degil :D

0|0
    1|0
  • hiçbiri bir izmir kızı değil

1|0
    0|0
    • İzmir kızı olarak yorum yapıyorum hiç biri gelip elimize su dokemezler ayrıca Ankara kızlara çok ayrı bir onyargim var benim hala yeğen bir olup yuvamızi yıkmaya çalıştılar çeşitli basit oyunlarla ne biliyim bana çok kaba geliyorlar konuşma olarak

• facebooktan :P:P:P

0|0
    0|0
  • Bozkırın ortasından güzel kız zor çıkar. Kız deyince ilk şehrim İzmir. İkinci şehrim ise Bursa'dır.

0|0
    0|0
    • niy eçıkmasın?

• sert iklimler çirkin mi yani bu iklimler nasıl etki ediyor bakalım?

• Aç bak. Soğuk iklimin insanları daha fazla giyinmek durumunda kaldıklarından dolayı vücutlarına daha az güneş giriyor. Yaz aylarında da çok fazla sıcağa maruz kalıyorlar. Bu durum da yıpratıcı oluyor haliyle. Ama İzmir gibi havası sürekli bahar gibi olan bir şehir bireylerin serpilmelerinde çok etki gösterir. Bu benim fikrim.

• Ankaraya geldim konusacak bir kiz yok anasini satayim

0|0
    0|0
  • anakaranın kızları için ki bana deng geldi çok ateşli diyorlar

0|0
    0|0
  • gayet güzel buluyorum ama içimde ki ses güzel değilsin gibi

0|0
    0|0
  • Boş yere ağlama kalbini bağlama ankara kızlarına..

0|0
    0|0
  • Mamaklıysa sorun yok gardaş :D

0|0
    0|0
  • Ankara kızları gayet güzel ama çok kasvetli giyiyorlar gri siyah biraz da renkli olsunlar

0|0
    0|0
  • sütsüz şekersiz nescafe gibiler zehir tadın da :P

0|0
    0|0
    • ama öyle deme şimdi:( ben 3ü1 arada nescafeyim :)

• he o zaman işin rengi değişir:))1 tane tanıdığım vardı has ankaralı o da harbi 10 numara kızdı:)ondan yola çıkarsak ankaralılar iyidir hoştur diyebiliriz:))

• daş daş :D

0|0
    0|0
  • Has Ankaralı kızlardan nefret ediyorum.Çok iğreti buluyorum.

0|0
    0|0
  • çirkin buluyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben bir defa ankaraya gittim kış ayındaydık soğuğundan mıdir bilinmez bütün kızların burnu kızarmış oluyor :):)

1|0
    0|0
  • ankara kızları diyince nedense aklıma hiç kız gelmiyo.

ankara işin içine girince arabayı kenara çekip,oyun havasını bağırttırıp rakısından bi fırt çekerken mangalı ateşleyen amcalar geliyo gözümün önüne :D :D

2|0
    0|0
  • hepsi çok güzeller

(böyle diyince hepsi birden güzelleşti sen de arada nasiplendin:P)

0|0
    0|0
  • benim gördüğüm kıro , aşırı derecede kendini beğenmiş bi kızdı.

0|0
    0|0
  • ankarada doğma büyüme birisiyim. geneli kıro ama güzellik açısından evet güzellerde var ağızlarını açmadıkları sürece ve la bebe laaa demedikleri sürece

0|0
    0|0
  • Gonuşana gadar giderleri var.

0|1
    0|0
  • güzel oldukları söylenir

0|0
    0|0
Yükleniyor...