Nargile içerken neden insanlar fotoğraf çekme gereği duyarlar?

argile içme esnasında ağzından duman çıkartırken fotoğrafını çektirmeyen ve bunu facebook profiline koymayan herkese iyi akşamlar:D

Güncellemeler:
dön geri

mustafa sandal'ın yunanlı güzelle bi klibi vardı*hatırlayan var mı?

0|0
18|7

En İyi Kız Görüşü

• Genelde nargile ile resim çekinen insanlar tam dumanı ağzından çıkarırken şu dudakları "hoh" şekline bürünürken yapar bunu. Yani bir nevi "hey bakın ben cool'um ortamlarda nargile içiyorum" olayına giriyorlar sanırım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• onu bende bilmiyorum böyle resmi olanlar bizi aydınlatabilirler mi? aydınlatın beni cahil kaldım

1|1
    0|0
  • aa evet benimde faceden bi arkadaşımın hatta yazarken aklıma geldi iki arkadaşımın o şekilde resmi var neden acaba böyle resim çekinirler ki

0|1
    0|0
  • Feyste modaymış ondan -_-

0|1
    0|0
  • Reklam yapıyorlar sanırım :))

0|1
    0|0
  • sinir oluyorum ben ya nargiliye. agizdan agiza insan igrenmiyomu. ben yinede ara sira ictigim olmustur, resim cekerseni gelmem dedim bircok kez oldu:D

0|1
    0|0
  • Benimde boyle bi fotom var ama sosyal paylasim sitelerine eklemedim sadece merak ne kadar duman var diye :D

0|1
    0|0
  • iyi aksamlar :)

0|1
    0|0
  • Canim nargile cekti :D

0|1
    0|0
  • Çünkü çok sıklıkla yaptıkları bir şey değildir genelde ailelerinin haberi yoktur ve genelde eve gidince üstlerinin kokup kokmayacağını düşünürler öyle ağır ergen vakaları yani

0|0
    0|0
  • şu görüntüyü yakalayabilmek link adına olabilir

ne kadar duman o kadar albeni

çantamda duman makinesi taşıycğm günler gelene kadar nargileli resmlerle idare edicez

0|0
    0|0
  • sanirim ozel bir sebebi yok :)

0|0
    0|0
  • Hiç çekmedim ve çektirmedim ,valla bende şimdi düşünmeye başladım neden acaba ,duman savurmayı başarabiliyorum mu demek istiyorlar ? :))))

0|0
    0|0
    • ben nargile denedim aslinda elmalisi cok guzel yanliz benim basimi dondurdu alisik deiglim belkki ondandir, sigara hic kullanmadim belki ondan anlayamiyorum :)

• Iyi aksamlar :D

0|0
    0|0
  • hiç sormaa yaa birde sigara içerken:)

0|0
    0|0
  • Hava atsınlar diye.Siz içemiyonuz biz içiyoz diyolar.

0|0
    0|0
  • içmiyorum böylece iyi akşamlar ...

0|0
    0|0
  • Diyene bak :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bende nargile içebiliyorum, demek ki 18 yaşından büyüğüm inanmıyorsan bak ispatı kıvranışları.

0|1
    0|0
  • Bi de dumana şekil vermeye çalışırlar. Yazık :)

0|1
    0|0
  • işim olmaz ;)

0|1
    0|0
  • nasılım ıyı alıyormuym dıyor:)

0|1
    0|0
  • iyi akşamlar :) hiç çektirmek aklımdan gecmedi bile:)) hatta gecen hafta 2 defa içmiştim

0|1
    0|0
  • anı ölümsüzleştirmek için fotograf çekilir

ve nargile keyif işidir

0|1
    0|0
  • nargile ile fotom yok var diye dedikodular çıktı fake onlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...