Bu kısa film hakkında, bir kaç söz söylemek isteyen var mı?

Bu kisa film hakkinda, bir kac soz soylemek isteyen var mı?

link

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Hikayesini okumuştum ama onda baba öldükten sonra kitap ortaya çıkıyordu. Şimdiki nesil baba olmayı ne kadar beceriyor,çevreye duyarlı büyüklerine saygılı en önemlisi ailesine ne kadar bağlı bir evlat yetiştiriyor meçhul..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bunu daha önce okumuş ve aynı filmi izlemiştim evet babalık gerçekten ayrı bir duygu biz evlatlar bizim büyümemizde katkısı olanların emeklerini görmezden gelip karşımızda bulunanların kalplerini çok çabuk kırabiliyoruz her ne kadar babamız ve annemizde olsa o beni nasılsa anlar beni nasılsa affeder düşüncesi ağır basıyor ve eşeklik ediyoruz .

Bu arada videoyu bana tekrardan izlettiğin için sana teşekkür ederim aynı şeyleri yapan 3 yaşında kardeşim var ve aynı soruları tekrar tekrar sormasından sıkılıyordum . Onun hayatında bir baba gibiyim konumum itibariyle artık bu davranışı karşısında nasıl davranmam gerektiğini öğrenmiş oldum.

0|0
    0|0
    • :) rica ederim.. ben de cok sevindim bir yerlere bir sekilde bir mesaj yolayabildiysem.

• 57 ci saniye ye kadar giriş çok uzun bu kısa fılm güya :). o kaplumyı nıye oraya koymuşlar? son bır dakıka da kapanış çok kısa dıye uzatmışlar filmi. Konu kısa ve öz anne babanın kıymetını bılmelı onların bedduasını almamak lazım onlar bızım ıcın herşeyı yapıyor cunku

0|0
    0|0
  • bunu öncedende izlemiştim ve tüyülerim diken diken olmustu ama bu essekıliği yapıyoruz malesef:(

0|1
    0|0
  • cok ıyı bence.

0|0
    0|0
  • babalarımızın bizdeki hakkı ödenmez

düşündüm de o olmasa hayatım çok tatsız olurdu

0|0
    0|0
  • tamam film güzel de, ben seni çok tatlı buluyorum ya :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çok duygulandırıcı gerçekten önceden de izlemiştim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...