Bana tavsiye edebileceğiniz yabancı müzikler var mı?

müzik konusunda cok seciciyim nedense. icime islemeyen hic bir müzigi dinlemem. sizin bana tavsiye edebileceginiz bunu mutlaka dinlemelisin dediginiz sarkılar var mı ?

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• CanLı oLarak... " link Slow oLarak... " link :))

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• link (bu yabacı değil ama izleyince görecen bundan daha yabancı müzik olmaz) şaka bir yana link link link link link yanlız hareketli mi slow mu yazmadığın için karışık bir liste link

0|0
    0|1
    • hareketli olsa daha iyi olur. birde hint türü müziklerden pek hoşlanmıyorum

• Al link artıla ama:D

1|0
    0|1
  • link çok hoş şarkı

0|0
    0|1
  • uzmanlık alanıma girmişsin :)) her sene yaptığım gibi 2012 için de listemi oluşturuyorum tamamı metro fm, number one, mydonose gibi radyolarda çalan ayrıca benim kendim bulduğum djlerin setlerinden oluşan süper bir listem var Summer Hit of 2012 by Playmaker :)) bitsin istersen senle paylaşırım

1|0
    0|1
  • Dido-Eminem -stan

0|0
    0|1
  • Keri Hilson - Lose Control ft. Nelly

0|0
    0|1
  • tiziano ferro iyi

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 8

• bruno mars-it will rain

Avril lavigne-I wish you were here

rihanna- unfaithful

şu an aklıma gelen bunlar :)

1|0
    0|1
  • az evvel yazdım :) başka bir soruya taylor swift safe and sound çok yumuşak bir şarkı, en azından benim kalbime dokunabiliyor :)

1|0
    0|1
  • link sinir stres alır,bi de yanında kahve varsa :)world yada etnik müzik dinleyebilirsin.

1|0
    0|1
    • remix hiç yaancı gelmiyor bir yerde dinlediğime eminim

• Emma shapplin-spente le stelle .. kusura bakma link atamıyorum levelimden dolayı herkesn müzik zevki ayrı ama benim için bu parça çok ayrı bır yerdedir

1|0
    0|1
  • Adele - Rolling In The Deep

Kicking Daisies - Keeping Secrets

Selena Gomez - Who Says

Katty Perry - The One That Got Away

1|0
    0|1
  • 1|0
    0|2
  • Adele - rolling in the deep / someone like you / chasing pavements dnle

0|0