Popüler kültür hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu yüzyılda elimizde eteğimizde ne varsa bir popüler kültür ögesi. Markalarımız müziklerimiz modamız. Her şeyin her emeğin bu kadar ucuz tüketilmesi kalıcılığın önemsiz hale gelmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Serdar Ortaç simit satsın diyorum

* nerede okudum hatırlamıyorum ama okuduğum an hak verdim anında.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Televole kültürünün yaygınlaşması; kültür savaşında yenildiğimizin, kültürel emperyalizmin esiri haline geldiğimizin ve Türkiye üzerinde oynanan oyunların başarılı olduğu anlamına gelmektedir.

0|0
    0|0
    • durum mu kadar vahim mi?

• Bence şimdilik sadece kültür yönünden vahim. Fakat gelecekte ne bekliyor bizi bilmiyorum. Bundan 10 yıl öncesi ile şimdi arasında kültürel alanda çok fark var. Çağa ayak uyduran kültür ögelerinden bahsetmiyorum ama. Bizi birbirimize bağlayan şeyleri anlatmaya çalışıyorum ben.

• Herkesin popisi vardır : ) Videoyu seyret: link Sonra da Andy Varhol'u incele, faydalı olacaktır..

0|0
    0|0
    • bu videoyu biliyorum acaba kim bunu yakalayacak demiştim :D evet yeni kankamsın buyur baş üstümde yerin var oturabilirsin ayakta kalma :D

• Otururum ama taşıyamazsın beni :D Andy Warhol'u yabana atma, popüler kültürün ilk eleştiricilerinden ve popüler sanatın kurucularındandır..

• aman ne taşıyamayacağım be :D pop art ı kim bilmez? :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Popüler kültür her ne kadar tü kaka ilan edilse de diğer yandan hepimizin hayatının odak noktası, vazgeçilmez bir parçası oldu. Biz de ondan kaçmak yerine keyif almaya bakıyoruz : ))

0|0
    0|0
Yükleniyor...