Aşk mı para mı? Fabrikatör baba kızını bırakman için 1 Milyar teklif ediyor...

Deliler gibi aşıksınız, kızın babası da fabrikatör ve size kızını vermiyor. Kızını bırakması icin size 1 Milyar TL teklif etti. Hangisini seçerdiniz?

0|0
24|22

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 24

• parayı alırım o parayla iş kurarım fabrikatör baba dan daha fabrikatör olurum o babaya giderim bir zamanlar fakir ama gurursuz bir genç kız vardı ya o aslında o kadar gurursuz değildi Aslında iyi bir yatırımcıydı şimdi de ben sana bir teklif te bulunuyorum 4 torun karşılığında oğlunu istiyorum

1|1
    0|0
    • =D =D =D o zamana kadar sence adam ölmüş olmazmı yada toruna bogulmus olmazmı =D

• o kadar parayla bir yıla kalmaz kaç fabrika kurarım zaten o kadar parayı bana verdikten sonra büyük iihtimal fabrikatör baba iflas etmiş baba olur :))

• =D =D güzel cevap

• Zenginsiniz, ama zengin olduğunuz kadar da küstahsınız kuzum, Nen var kuzum neden izdivacımıza mani oluyorsunuz?

Yoksa yoksa...anne anneciğim

3|2
    0|0
  • hahaha:)

Akıllı ol bu soru düşündüryorsa zaten para daha önemlidir.

Kızla evlen hatta kızı deli divane aşık et daha çok paran olur :))

Baktın çekemıyosun ayrılmak için babasından 3 milyar istersin :DD:

Hey Allahım yaa tövbe töbe:))

0|1
    0|0
    • hahaha =D adam evlendirirmi evlenirlersede mirasdan red tek cevap para yada aşk =D yok o evlense sonra parayı alsa kızı kacırsa falan yok :D

• O zman bunun ikilimine girerse bir kişi hemen parayı alır sıvışır:)

Zaten baksana evlenseler red olacakmış kızz mutluluk olmaz orda yıne :D:D

Al parayı gıt ya:Pp

Ha cıddı bir şey olsa mısal başıma gelse bu parayı almazdım herhalde, gururum el vermezdı.

• valla paraylada saadet olmaz diyorlar ama =)

• O parayı teklif etmeden bıraksın..

Kulağa kötü geliyor biliyorum ama böyle, zaman eski zaman değil. Davul dengi dengine çalıyor..

1|0
    0|0
  • off tabiki paraaa :)

1|1
    1|0
  • ben babamın teklifini kabul etmememesi için 2 milyar veriyorum

beni bırakacaksa adam gibi bıraksın

1|0
    0|0
  • para için sevdiği kızdan vazgeçen adama ben adam demem

1|3
    0|0
    • peki ya sen aynı durumla karşı karşıya gelsen ? belki parayı alırsın yıllar sonra babasını devirirsin erkek arkadasın icin ve birlikte olursunuz ? o an gerçekten erkeğinimi secerdin ?

• bazen saçmasorular soruyorlar bende erkek gibi cevap vermek zorunda kalıyorum düşünsene erkek veya kız nasıl para için sevdiği insanı bırakabilir..

• aynen para icin sevgilsinden askindan vazgecen adamdan adam olmaz bencede

• Direkt aciliyetinden çocuk yap torunu olsun mirası al )))))))

1|1
    0|0
  • Sevgilime söylerdim parayı alırdı. Daha sonra bir kaç gün geçtikten sonra birlikte yurt dışına kaçardık.

1|0
    0|0
  • bu gerçek mi

0|0
    0|0
    • Türk filmlerinde gerçek, ama gerçek hayatta karşı karşıya gelirsen ne yaparsın ?

• Parayı , aşk denen şey yalan olmuş

0|0
    1|1
  • yaa kızlar almam diyo erkeklere bakk hemen kabul ver parayı al kızı bu kadar kolaymı asktan sevdiginden vazgecmek yuhhh ulann sizlere:)))))))))):)))))

0|0
    0|0
  • Benim aşkım satılık değil uleyyn :D

1|0
    0|0
  • Deliler qibi aşık insan o parayı qörmez bile zaten !

1|1
    0|0
  • bilemedim kii

0|0
    0|0
  • parayı almayıp napacak fakir oglan elini sıcak sudan soguk suya sokmayan kıza nasıl bakacak.hem geç ya paran olursa elini sallasan ellisi

0|0
    1|0
    • kesinlikle katılıyorum. yuvayı dişi kuş yapar. parayı almazsan o hatuna bakmak için ömrün köpek gibi çalışmakla gececek :)

• para herzaman bulunur ama sevgi asla..

1|0
    0|0
  • aamaan tabii ki de aşk! bana kimse itiraz da etmesin.

1|0
    0|0
  • Kızla anlaşır kızı bırakır kızın metresi... olurdum.

0|0
    0|0
    • çok karmasık anlamadım =))

• kızı ben bırakıyorsam babanın kafasında kız için bir proce vardır. evlilik procesi. ben de bunu zaten iç güveysi iken mutlu olamayacağımı anladığım için müstakbel eşime anlatır ve onunla evlilik planıma bir son verirdim. Parayı alır hayatıma bakardım. Ama kız arkadaşımla ilişkimi bitirmezdim. piç güveysi olarak devam ederdim oyuna. böyle bir kitap vardı zira.

• babam o parayı bana versin ben düşünsem olmazmı

1|0
    0|0
    • kız vazgecmiyor babada erkegi bezdirmek icin böyle birşey söylüyor yada hikayeyi tam tersine kendine cevirebilirsin :)

• kız zaten bo. gibi paranın icinde yüzüo adam babası yani ne yapsın parayı anlamış parayla saadet olmuyor :D

• ya gerçek aşk para ile ölçülecek bir şey değil ki

eger gerçek aşkı bulmuş isem

para benim için önemli bir kriter değildir

• 1 milyar mı? peeh anlamam aşk falan alır parayı sıvışırım :D

1|0
    0|0
  • seviosan bırakmazsn yeri geldiğinde çalışır adam gibi sevdiğine bakarsın

0|0
    0|0
  • Ne demisler önemli olan para degildir miktardir :-D Bu da az para degil yani...hihi :-P

0|0
    0|0
  • para derim bi süre ortadan kaybolur yne gelirdim :P

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 21

• 1 Milyar TL mi? 1000 TL'yi mi kasdediyorsun yoksa yeni parayla 1000 tane 1 milyon lirayı mı? Eğer ikinci söylediğim ise parayı alırım. İlk söylediğim ise kayınpeder adayının kafasını kırar ben ona 10.000 veririm aramızdan çekilsin diye :)))

0|0
    0|0
  • babasını tercih ederdim :p

0|1
    0|1
  • 1 milyar TL yani eski parayla 1 katrilyon. sorulur mu tabii ki para :D hacı, bu parayı versin bana, değil kızını bırakmak, adını, yüzünü, cismini bile unuturum hemen, hatta isterse şehri bile değiştiririm...

0|0
    0|0
  • Sevgimi satmam! O çok türk filmi izlemiş babaya da türk filmleri koleksiyonu hediye ederim, izlesin nostalji yapsın.

1|0
    0|2
  • boyle bir sey erkek olarak basima gelse ben sevgilimi secerim nasil olsa calisir sevgilime bakarim allah guc kuvvet vermis calislim kazanalim diye sonucta babasida calisip kazanmadimi o parayida...

1|0
    0|1
  • 1 milyar TL'yi :) Soru mu ya bu :)

0|0
    0|0
  • ben olsam kızı alırdım paranın devamı varken 1 milyara niye razı olayım :)))

0|0
    0|1
  • deli gibi aşık sanıyorsam kendimi evet kesin alır parayı by derdim... ama mantığımla da sevebiliyorsam parayı alır kızı da kaçırır giderdim :P

2|0
    0|2
  • Hemen bir çocuk sahibi ol.. Yağlı kapı. Deliler gibi seviyorsanız bir birinizi daha nesi?

0|0
    0|0
  • bana sorsan para ...ama tarık akanı bilemem :)

0|0
    0|0
  • ben anlamadım şimdi eski paraya göre bir tirilyon mu teklif etti yoksa bin lira mı?

0|0
    0|0
    • parasına göre diyorsun

• bu zamanın parasında 1 trilyar yapıyor.

• ben senin yerinde olayım ilk önce o parayı alırım sonra da kızı kaçırırım o para bende olduktan sonra fabrikatör kızın babasının fabrikasının karşısına fabrika açarım valla

• aşık olacak başka birini bulamadınmı?

illa fabrikatör kızımı olması lazım?

0|0
    0|0
  • Samimi söylüyorum gerçek anlamda o kıza aşıksam. Değil 1 milyar tl 500 milyar tl bile bana sökmez.

0|0
    0|0
  • milyar mı ? ben 1 milyon TL ye arkama bile bakmam bırak milyarı :)

0|0
    0|0
  • 1 milyar mı, senin ağzın ne söli aga, düşünmem bile :)

0|0
    0|0
  • o kadar parayi verecek baba varmidir yaaa

0|0
    0|0
  • kızı bırakmam. evlenirim evlenince de iç güveysi giderim madem bu kadar zengin.

0|0
    0|0
  • Parayı alır, sonra da kızı kaçırırdım :)

0|0
    0|0
  • o kadar paraya kızı keserim bile ben !

0|2
    1|0
  • Para için kendimi sattım, lüx içinde bir hayata başladım diyelim; ama insanı yaşama bağlayan değerler vardır, şeref, onur, kişilik, sevgi, kendine saygı gibi. Bunları kaybettiğimde yaşayacağım pişmanlık hissinden ömür boyu kaçabilecek miyim? Hayır. Belki de para içinde yüzerken kendimi değersiz hissedeceğim.

0|1
    0|0
  • 1 milyar kızı için verecek kişi fabrikatör numandır. O da türk filminde kaldı.

Şimdiki fabrikatörler şöyle :

Baba kızıyla 15 yaşındayken anlaşma yapıyor. Eğer 25 yaşına kadar bir ilişkiye girmeyip eğitimine önem verirsen sana her ay 10.000 dolar ve yıl sonlarında + 100.000 dolar veririm. Eğer bir ilişikiye girip eğitimini aksatırsan bunları alamazsın. Kız eğitime agırlık verir ve 25 yaşına gelir. Zaten eğitimli 25 yaşındaki kız da doğru bir kişiliği seçecek durumdadır. Artık baba karışmaz.

0|1
    0|1
    • ayda 100 bin dolar... ben var anlamak... 10 bin desen anlardım da

• haha pardon :D direk 100 bine odaklanmışım :D tamam şu an karar verdim beynimdeki para hırsı bölümünü aldıracağım

• :)))))))

kedi güzel bakıyor

Yükleniyor...