Herşeyin çakmasını birebir yapan çinliler,çok tutulan çin yemeklerini de çakma yapıyorlar olmasın sakın?

Çakma çin malını kullananlar çakma kullanıyor demesinler diye kimseye göstermeden özenle saklarlar da,

çin lokantasına gittiklerinde,niye herkesin gözüne sokmaya çalışırlar?

""Suşiye bayılıyorum yavvv,çin böreğide olmadan olmuyor, çorbasından başlamayınca da eksik hissediyorum kendimi yahu""gibi,ballandırarak anlatırlar ulu orta.

Bir de yol tarafına bakan masaya oturmaya çalışırlar,tanıdık birileri görsede şeklimiz olsa,ayranımız yok içmeye ama yaptık bir halt işte,görünsek bari..

""Ulan cebindeki çin malı telefonunu niye saklıyorsun o zaman? Koysana masaya işte suşi,nin sol tarafına görülecek bir yere,saatini de gömleğinin kollarını çekiştirerek saklaman gözümden kaçmadı.""

Masanın altında neredeyse birbirinin içine sokmaya çalıştığın ayakkabılarınıda hiç saymıyorum daha..

GİZLİ,seni en önde cam kenarındaki masada gördüm saklanmıyordun,saatini çıkarda gel hadi:))

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• E birisi iyi yönü birisi kötü yönü, iyi yönü niye saklasın adam? :D Yalnız Çin mutfağının yanında niye suşi yapıyorlar onu hiç anlayamadım, suşi Japon mutfağına ait. O.o

0|0
    0|0
    • İşte sorunda budur,çin lokantalarında suşi de yapıyorlar en azından bizim burada..

• Her Çin lokantasında yapıyorlar niyeyse. O.o Onu seveni de kazanma amacıyla sanırım.

Kızlar Ne Diyor 2

• Yapıyorlar zaten. Wasabı diye yutturdukları acı yaban turbu ezmesi içine katılmış yeşil gıda boyası... (soru başlığına istinaden)

Uzak doğu yemekleri güzeldir ve ben pizza yemekle farkını göremiyorum o da italyan sonuçta? Cin lokantasina gitmeyi gorgusuzluk olarak dusunmuyorum. (icerige istinaden)

0|0
    0|0
  • evet çakma malları gözü gibi saklayanlar var kendimden biliyorum:)))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Yapıyorlardır valla herşey umulur:))

0|0
    0|0
  • çakma makma isimlerini duyurdular

0|0
    0|0
Yükleniyor...