Hıdırellez'de gül dalına yüzük asmak hakkında bilgi verir misiniz?

Merhabalar, ben dün gece 00'00'da dileğimi yazdım gül saksının dibine gömdüm ve ayrıca gül dalna yüzük astım sevdiğim erkeğe kavuşabilmek onunla evlenebilmek için ama sabah onu alıp parmağıma takmadım aldım ve yerine takı kutusuna geri koydum. İlla parmağıma mı takmam gerkiyordu? Bilen bir arkadaş bilgi verebilir mi acaba

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bilemedim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• senin gibi akıllı kıza hiç yakışmadı bu soru boş işler bunlar aç ellerini dua et yeter kısmetinde varsa olur

0|0
    0|0
    • yine farkındalığı az bir cevap oldu.. dua ettim zaten namazımıda kıldım allahtan istedim ama hıdırrellez geleneğiymiş yapıpta gerçek olan yakınlarım da var ben da buna istinaden bir yüzükcük astım ne olmuş yani

• böyle şeyler hoş ama illa şunu yaparsan olur diye bir şey yok. sen sadece dua et.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim; ben de allahtan hızır ve ilyas a.s 'ın yüzü suyu hürmetine istedim.

• allah kabul etsin.

• parmağına takman gerekirdi

0|0
    0|0
    • Bir arkadaşım da böyle söyledi ama niyet önemli sanırım.. neyse olmazsa hayırlısı değilmiş deriz napalım. zaten ayrıyız da.. 2 ayı geçmiş ayrılalı ben onu dilemişim olay bu..

Kızlar Ne Diyor 3

• Dua varken bezden çaputtan medet ummak bana pek mantıklı gelmiyor.

0|0
    0|0
    • benım ıcın yaz kagıda at çöpe:D

• sevmıyorsun anladık bu kadar mı sevmıyorsun:(

• be zyada çaput astığımı kim söyledi ki? sadece yüzük astım ve dua ettim 2 rekat namaz kılıp ayrıca da dua ettim ben allahtan istedim diye özellikle belirttim. bezden çaputtan medet uman biri değilim yani

• bu tür şeylere inananları sevmiyormuş allah die duydum :O

0|0
    0|0
  • bır ben yapamadım bunu ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...