Hitler bize de saldıracaktı diyorlar ben inanmıyorum ya siz ?

hiç ama hiç ihtimal vermiyorum. bizi dost olarak görüyordu oysa.

link

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• işgal edecek olsaydı işgal ederdi. Türk ordusunu da bir vuruşta dağıtırdı. buna kimse engel olamazdı. ama hitler her zaman Türkiye'ye saygı duymuştur, kendi halkına Türkiye'yi örnek göstermiştir. Hatta Avrupada bir köyde sırf ay-yıdız sembolleri bulunduğu için Almanlar o köye girmemişlerdir. Türk ve müslüman unsurlardan çekindiği için türkiye'ye saldırmadı tezi yanlıştır. Rusyayala, fransayla ingiltereyle harb edip dünyada doğru dürüst varlığı bile olmayan hangi türk ve müslüman unsurlardan çekinecek ki... bu iddia verdiğiniz linkin alt paragrafında yazılı. ayrıca Türk kökenli yahudi cümlesi yanlıştır. yahudiler Türk kökenli olamaz. başka ırklardan yahudiliğe geçiş yasaktır. onlar olsa olsa türkiye vatandaşı musevilerdir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben o şerefsizden her şeyi beklerim. Nefret ediyorum o adamdan ya cehennemde yansın.

0|1
    0|1
  • o zaman sana ilginc bir bilgi ainstein alman yahudi biliyorsun hitler korkusuna turkiyeye gelmis kabul etmemisiZ alamnyayla dostluk bozlmasn die o daamerikaya gitmis orda olmus

0|0
    0|0
  • Bende sanmiyorum, ama zamaninda adamin aklindan ne gecmis bilemeyiz tabi

0|0
    0|0
  • hitler size saldirmazdi cunku o etrafinda ki ulkelere saldiriyodu

0|0
    0|0
  • cani skilan haber yapiyor iste, diyelimki saldiracak eee nolcek yani? adam ölü.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Bize niye saldırsın ki? Amacı?

İnanmayın hocam böyle şeylere.. Burdan gidilecek bir yer yok. O anca Hearts of Iron'da olacak işler. Hem onların bize borcu var, birinci dünya savaşından :)

0|1
    0|0
  • İnanıp inanmaman tarihi gerçekleri değiştirmez. Onca hazırlık ve buğday stoku boşuna yapılmadı..Türkiyeyi işgal edersek nüfusları belli. Her adam ve kadın için bir asker türkiyede bırakmanız gerekir diye casusları rapor veriyorlar..Derdi Türkiyeyi işgal edip kafkaslardan Rusyaya girmek...Hitler vaz geçiyor...Hayatının en büyük hatasını yapmıyor...

0|1
    0|0
  • evet saldiri plani vardi, bakiniz: operation gertrude... ayrica ne dostu yahu, turkler hala kandiriliyor hitler sempatizani olacakmis gibi. cogu kaynak turkceye cevrilmedi bu konuda ama almanca kaynaklarda her detay mevcut auswitch de bile.

0|1
    0|0
  • faşist insan kendi ırkı dışında herkesin düşmanı demektir faşistin dostu olmaz olursa kendisi gibi olur şimdi yahudi düşmanlığı yapmaya çalışan bazı geriler hitlere övgüler yağdırıyor keşke tüm hepsini öldürseydi diyorlar ama kim bilebilrdi ki yahudilerden sonra sıra başkalarına geçmeyecek o adam bir akıl hastasıydı bana sorarsan kafasında uçuk fikirler üretmiş zeki bir akıl hastası ama neyseki durduruldu onun gibileri bir daha görmemek dilekleriyle yurta sulh cihanda sulh

0|0
    0|0
  • yanılıyorsun dostum,alman dostuğumuz 1. dünya savaşından sonra bitti, 2. dünya savaşında bizim dostumuz müttefiklerdi, hitlerin amacı avrupayı ele geçirmekti, yani gidebildiği kadar gidebilmekti,

0|0
    0|0
  • rahmetlinin arkasından konuşmamak lazım :/

0|0
    0|0
  • hitler türkleri hiç sevmezdi. dünyayı alman ırkı yapmak istiyordu. diğer ırklar evrime göre değersiz insan ırkıydı. savaşarak evrim daha mükemmel olduğunu inanıyordu. rusya müdahale etmeseydi türkiyeye girip dünyayı alacaktı. allah belasını versin. evrim yoktur tüm insanlar allah yanında eşittir iman olarak üstündür.

0|0
    0|0
  • Tarihi yanlis anlatanlar, en Az tarihte yanlis yapanlar kadar sucludur.

0|0
    0|0
  • ne dostu ya neyin dostu adamın ideolojisi nazi imparatorluğu aldtında dünyaya hükmetmek türkiyemi dinler o herif

0|0
    0|0
  • bence bize saldırmaya g.tü yemezdi.

0|0
    0|0
  • Avrupa'yı halledebilseydi sıra kesinlikle Türkiye'ye gelecekti. Gelmemesi için de hiçbir sebep yok.

0|0
    0|0
  • bizi bildiğinden gidip sovyet rusya'ya saldırmış. belli ki adamda büyük bir etki bırakmışız. ama müttefiklerle işbirliğine girilirse saldıracağına dair inönü'ye mektubu vardır. bunu da belirteyim.

0|0
    0|0
  • ya ne dostu almanya 1.dünya savaşında bizle müttefikken bile aynı anda bizim aleyhimize gizli antlaşmalar yapıyodu,2.dünya savaşındada aynı şey söz konusuydu,dostluk falan yoktu. ülkeler arasında dostluk yoktur sadece çıkarlar vardır.

0|0
    0|0
  • onlarin hitleri varsa bizimde cengaver battal gazilerimiz var kayikla tek basina bizans donanmasini deviren neslin cocuklariyiz savulun namertler

0|0
    0|0
    • ayni yorumu baska bir soruda baska bir yorumda gördüm, senden baskasi degildi üstelik.

• tamam abi ya ne kizion kücücük kiza. yikinc.

• bir ara denicem

• bıraksalar bütün dünyaya saldıracaktı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...